Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• DOS Favorable Recommendation'a dair email attı ama case numbera henüz ulaşamadım, onu eve mi gönderiyorlar; bundan sonraki süreç nasıl devam ediyor?

• Arkadaslar merhaba,

DS2019 bilgilerimizin soruldugu sayfa ile ilgili kafami karistiran bir husus var. Ben J-1 vizesi ile doktoraya 2021 yilinda basladim ve programim hala devam ediyor. Fakat, arada esim katildigi icin, seyahat amaciyla ya da son olarak academic training icin DS2019 belgem yeniden uretildi. Bugune kadar okulumdan aldigim DS2019 belgelerimin hepsi ayni SEVIS numarasi, program numarasi, tarihler, fon bilgileri vs. seklinde duzenlenmis durumda. Tek farklilik "Purpose of the form" kismi. Burada ayni SEVIS numarasina sahip olsalar dahi tum DS2019 formlarini tekraren giris yapacak miyiz? Yoksa elimizdeki en son ya da ilk verilmis DS2019 kopyasi uzerinden mi hareket edecegiz. Online basvuru sitesinde sunulan purpose of form seceneklerinde 'travel' ya da' j-1 dependent added', 'other' gibi secenekler gorunmuyor. Bunlarla ilgili ne secim yapilmali?

Tesekkur ederim.

• Her ihtimale karşı hepsini gönderin. Fazladan zarar gelmez..

• @ipeksalman adresinize receipt number iceren bir belge gonderiyorlar, uscis'ten hesap acip gonderilen receipt number ile sureci takip edebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

• 3
  • 2
  • 2
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

175

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.8k

| | | |