Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese merhaba.

Bazı sebeplerden ötürü ABD turist vize başvurusunu sadece kendi adıma yaptım. DS-160'ı doldurdum, ücreti ödedim ve tarihi aldım.

Şimdi ise eşim ve çocuğum da benimle birlikte ABD'ye seyahat edecek. Kendi vize görüşmem üzerinden onları da dahil edebilir miyim?

Randevu tarihini büyük ihtimalle kaybetmemiz gerekecektir ama en azından kendim için bir daha ödeme yapmadan tek randevu alabilir miyiz?

Bu konuda tecrübesi ya da bilgisi olan arkadaşlar fikirlerini belirtebilirlerse çok sevinirim.

Selamlar.

• Bizim randevu tarihlerimiz ayrı tarihlerde oldu (1 ay ara) görüşmeye gittiğimizde kapıdaki görevliler bize söyleseydiniz inisiyatif alarak ailenizi de erkenden alabilirdik dediler. Tavsiyem yine onlar adına form doldurup mümkün oldugunca görüşme tarihini öne çekmeye çalışmanız.

• @zeynep34 Cevabınız için teşekkürler. Peki neden ayrı ayrı aldınız diye sordular mı? Ya da bu bir problem yarattı mı? Sanırım ben de aynı yolu deneyeceğim ve açılan toplu bir boşluk olursa aynı güne alabilmek için dua edeceğim 🙂

• @Aydın-0 Yok, aksine aile olduğumuz için onlar birlikte olmamız için kolaylık sağlayacaklarını söylediler. Umarım sizin de kolaylıkla geçer.

• Merhaba biz de eşimle ayrı ayrı almıştık 6 ay arayla, Ankara'da birlikte girmeyi kabul etmediler, daha sonrasında vize tarihini erkene çekip 1 hafta arayla ayrı ayrı girdik. Aynı gün farklı saatler olsa alırdık dediler sadece.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |