Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba herkese iyi forumlar.

Çocukluğunu doksanların ortalarında ve doksanların sonu ile iki binlerin başında yaşamış olanların çok iyi hatırladığı şeylerden biri de muhakkak tasolardı. Eskiden güzel olan pek çok şey vardı malum fakat bu dönemde cipslerin promosyon olarak verdiği bu oyuncakların bende hatırası çok daha fazla. Ben ve benim gibi bir grup nostalji sever arkadaş internette belli platformlarda bu tasoları toplayıp koleksiyonunu yapıyor. Ben de sizleri bir nebze de olsun o günlere götürebilmek adına koleksiyonumun bir bölümünü paylaşmak istedim.

Döneminde çıkmış olan çok fazla taso ve kart serisi var.

Benim koleksiyonum taso üzerine ama kartları da bulmaya çalışıyorum; halen taso eksiklerim de var ama eksiklerimi de olduğu kadar zamanla bulmaya çalışıyorum. Kısmetse bu yıl sonu ABD'ye göç edecek birisi olarak gitmeden önce koleksiyonumu olabildiğince tamamlamaya çalışıyorum, sizlere bazı kesitler sunmak istedim.

Herkese iyi pazarlar dilerim.!

alt text
    alt text
    alt text

Benzer Başlıklar

• 45
  • 17
  • 41
  • 23
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |