Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Amerika'dan Alınan Sim Kilitli Telefon Türkiye'de En Azından Gecici Olarak Bir Süre Çalışır Mı ?

• Arakdaşlar Amerika'dan telefon alacağım, ama unlocked telefonlar sim kilitli telefonlara göre daha pahalı. Sim kilitli telefon alsam Türkiye'de yurtdışından aldığınız telefon imei kaydı yapmasanız bile 4 ay kullanılabiliyor ya öyle bir durum sim kilitli telefonlar için de söz konusu mu ? Sim kilitli telefonu Türkiye'de 2-3 ay kullanabilir miyim ? Çünkü sonrasında geri Amerika ya da Kanada'ya döneceğim.

Teşekkürler şimdiden

• Yok mu bilen ?

• Amerikadaki hattınızla kullanabilirsiniz. Turk hattı takarsanız çalışmaz. Kanadaya hattı ilede çalışmayacak

• @joker00 Amerikadaki hattınızla kullanabilirsiniz. Turk hattı takarsanız çalışmaz. Kanada hattı ilede çalışmayacak

• Ben Mint mobile kullniyorum.TR ye giderken 50 $ International yukleme yaptim.Bir ay seyahatim suresince (cok yogun gorusme yapmadan) kullandim.

Benzer Başlıklar

• 35
  • 1
  • 11
  • 5
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |