Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar,
    Aklıma bir soru geldi, forumda arattım ama bulamadım. Ben de yeni bir başlık açarak Amerikan futbol ligi MLS ile ilgili merak edilenleri bu başlık altında toplayabiliriz diye düşündüm.

MLS ligine maçlara daha önce giden oldu mu? Sistem nasıl oluyor? Bizdeki gibi kombine bilet var mı veya biletler nerden alınabilir? Bilet fiyatları nasıl vs aklıma ilk gelen sorulardan. Bizleri bilgilerinizle aydınlatabilir misiniz?

• Hobi bölümünden taşındı  crazycells crazycells 

• daha kismet olmadi ama ozellikle de messi geldikten sonra ilk firsatta gitmeyi planliyorum. biletler asagidaki site araciligi ile satiliyor.

bilet fiyatlari doneme ve macin onemine gore degisiyor. season tickets olarak geciyor kombine ve takimlarin kendi sitelerinden alinabiliyor. mesela dc united sezon biletleri icin:

linki fikir verecektir.

• Arkadaslar Messi gelecek diye bilet fiyatlarindaki artisa bakin, 10 kat daha pahali ve bu baslangc fiyati asagida isaretledigim 443 numarali bolum icin 🙂

Fiyatlar yerine gore 28 bin dolara kadar cikiyor.

Messi sakatlansa izleyemesek patladik 🙂

messi.png
    messi2.png

• @vartorian Lige değer kattıgı için rakip sahada satılan biletden pay alıcak diye biliyorum Miami, dünya gözüyle Messi yi izlemeden gitmeyelim, Dünya Kupasına da önceden bilet almak lazım.

• @btek14 Teşekkürler bilgiler için 🙂

• @vartorian Bir gün çalışacaksın 2 saat messi izleyeceksin abi daha ne istiyorsun 🙂

• @baran-bozdogan İnşallah bana da nasip olur izlemek 🙏

• @baran-bozdogan Kendisinin suni çimde oynamayacağı için doğal çim olmayan maçlarda kadroda olmayacağı söyleniyor.Çoğu takım ise stadında çim değişikliği yapmayı kabul etmemiş durumda , sanırım yine izleyemeyeceğiz.

• Biz Arda seyrederiz diye gittik Manu Madrid macina ama oynayamadi malum...

Saglik olsun.

Klimali statta acayip bir deneyimdi 🙂

• @misha90 rica ederim. umarim kisa surede kartinizi alip yerinde izlersiniz.

• @btek14 Teşekkür ederim inşallah 🙏

• @misha90 Bence 140$ cok pahali, Messi sakatlanir gelmezse ne yapacagiz 🙂

• @vartorian bence o zaman insanlara garanti vermeliler messi oynamazsa para iade hakkı gibi, madem messi için biletler bu kadar yüksekten satılacak 🙂

• @misha90 bu mantikli olurdu 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

47

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |