DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Biks Çok teşekkür ederim.

• @ucnoylaks Tebrikler vizeniz hayırlı olsun

• @ucnoylaks genelde negatif olan biriyim o gün elimden geldiğince insanlara pozitif basmaya çalistim sırada ki Araplar çok uyuz ettiler işi olmayan bile önde bekliyordu elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım aynı şekilde iyi dilekleriniz için teşekkür ederim tekrardan sizden 2 dk sonra benim de onay bilgim geldi bende sizin çikarken ki haliniz gibiydim 30 sn 2 soru dan oluşan mülakat anlamaya çalisiyordum

• @symbi0te Türkiye dışı elemanlar dv vizesi miydi farkedebildiniz mi?

• @ucnoylaks kendim almış kadar sevindim vize almanıza🙃 umarım hersey hayırlı ve gonlunuzce olur 😇

• @jtcarlos de sırasından girenlerde vardı farklı bir kısımdan da çok dinlemedim kendilerini ama yine de kendimce konsolosluğu bos birakmiyorlsr

• @TheEcot Merhabalar, detaylı bir paylaşım yapmayı bekliyorduk ancak bahsettiğim 17ocak görüşmemizden beri vize durumumuz hala AP de görünüyor. Konsolosluk görüşmesinde mülakatımız gayet olumlu da geçti. Çok az soru sordular. Onaylandı, 1 hafta PTT cümlesini de duyduk. Ancak vize durumumuz bugün tarih 19 ocak olarak güncellendi ve hala AP görünüyor. Mülakat sırasında ek belge istemediler ya da sonrasında hiç mail de gelmedi. Bu kadar APde kalması bizi tedirgin etti. Bu durumun ne kadar sürmesi normal ve de bir süre sonra mail ile bizim iletişime geçmemiz gerekir mi acaba? Şimdiden teşekkürler,

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@TheEcot gün içinde "Issued" olacaktır, telaş edecek bir durum yok.
    bu kadar telaşla hareket ederseniz sürecinize zarar verirsiniz, sakin kalın.
    gün içinde ptt'den mesaj alırsınız.

• @ucnoylaks harika yeni hayatınızda başarılar dilerim umarım her şey gönlünüzce olsun.

• Şimdi güncellendi ve issued oldu @gucarslan bey. Dediğiniz gibi gereksiz telaş yapmışız. Çok teşekkür ederiz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• @gucarslan ahahah,

• @ucnoylaks yeni hayatinizda size ve esinize mutluluklar dilerim

• @ucnoylaks tebrik ediyor, yeni hayatinizda guzellikler ve basarilar diliyorum.

Minik bir de sorum olacakti Urganlarla ilgili, yakin gozlugum var ama normalde sadece ekran basinda kullaniyorum. Sizce goturmeli miyim muayeneye , goz testinde uzagi mi test ediyorlar sadece?

• @jtcarlos Çok teşekkür ederim, çok daha fazlası sizin olsun dilerim.
    Ben de gözlüğümü çok nadir kullanıyorum açıkçası ama yine de ne olur ne olmaz diye götürmüştüm. Gözlüğüme hiç bakmadılar bile zaten, sadece bir gözü kapattırıp büyük küçük harflerden oluşan o klasik testi yaptılar.

• @Biks Çok teşekkür ederiz. Çok daha güzel mutluluklar sizin olsun.

• @KEMALAKKAYA Çok teşekkür ederim, umarım her şey sizler için de yolunda gider. Kolaylıkla bu süreci atlatıp güzel yollarda keyifle yürürsünüz.

• @ozmell Çook teşekkür ederim. 🙂 Dilerim sizler için de bu süreç kolaylıkla su gibi akıp geçer ve her şeyin en güzeli sizlerin olur. ❤ Güzel haberlerinizi bekliyorum.

• @misha90 Çok teşekkür ederim. Umarım sizin süreciniz de kolaylıkla ve hayırla sonuçlanır.

• Yasaklı

PTT’den pasaport ve belgelerimizi aldık darısı tüm bekleyen arkadaşların başına sürecinizde başarılar 😊✋🏼

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.1k

| | | |