Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese merhaba
    Bana da Viyana’dan aşağıdaki gibi mail geldi. Aynen Caner beye gelen gibi.
    Bu noktada bir kaç soru sormak istiyorum. Bu mail ile taşıma işlemini Viyana mı yapacak. Yoksa ben KCC ye mail mi atacağım? dosyamın nerede olduğunu, taşınıp taşınmadığını nasıl öğreneceğim.
    Birde mailden anladığım kadarıyla randevumu KCC araştırdıktan sonra Viyanaya mülakat için tarih vermesini isteyecek . Doğru mu anladım bilemedim. Teşekkürler.
    Dear Mrs.
    Thank you for your email.
    We will accept your DV case to be processed at the U.S. Consulate in Vienna and KCC will transfer your case to our office.
    Once your case is ready for the interview, we will contact you again with further information.
    Please note that you are responsible for obtaining a Schengen visa for Austria. Our office is not able to assist you with this process.
    We cannot expedite any DV cases to be processed faster and we cannot schedule an earlier appointment. You must be prepared to remain in Austria throughout the processing of your visa application.
    KCC is responsible for appointment scheduling. Any inquiries must be done with KCC regarding your appointment.
    The COVID vaccination must be within the last 12 months. You may get a COVID vaccination at our doctor's office when taking the medical exam, cost is 15 Euro.
    For further information regarding vaccinations, please contact our Panel Physician’s office at: https://visa.medau.at/en/

Immigrant Visa Unit

• @Süleyman-Kapusızoğlu İyi arayamamışsınız, çok fazla cevap verildi. Bir kere de ben vereyim. Ben de DS260 formuna pasaportumu yazmamıştım ve mülakata giderken yanımda götürdüm, oradaki görevli pasaportumu başvuruma kaydetti. Dosya açtırmaya gerek yok.

• @Fırat-ERKAL Kusura bakmayın Fırat Bey, demekki yeteri kadar arayamamışım. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim, DS260 formunu açtırmadan o zaman direk sağlık raporuna başvuru yapıyorum.

• @Süleyman-Kapusızoğlu Olsun, şu sıralarda mülakat haberi almak insanı çok heyecanlandırmıştır. Umarım süreciniz sorunsuz geçer.

• Selamlar herkese, green card numaram henüz gelmedi. Abd ye ait bir vizemiz de bulunmuyor. Eşim veya benim eşimin bir tanıdığı vasıtasıyla iş davetiyesi alma durumumuz bulunuyor. Bu green card sürecini nasıl etkiler? Bu konuda bilgi verebilecek olan var mı?

Bir de ben uzaktan remote olarak çalışıyorum. Nomad visa diye bir vize türü var. Bazı ülkelerde şartlarını direk karşılıyorum. Bu durumda nomad visa ile başka bir ülkeye geçmek oturum sayılıyor mu? Dosyamı taşımama yardımcı olur mu?

• @KEMALAKKAYA hayırlı olsun kardeş. Umarım bizde yakında alırız mailimizi. 🙏

• @mervey hayırlı olsun çok sevindik umarım bizde aynı duyguları yaşarız 🙏😇

• @yusufalak Bana daha gelmedi bence 4800 sonlarına kadar verildi ama 4900'e daha başlamadı.

• Herkese hayırlı günler diliyorum. Mart ayından itibaren KCC ve Varşova ile yaptığımız yazışmalar sonucun da bugün KCC söyle bir cevap verdi. Your case has been forwarded to the United States Embassy in Warsaw. Because your case has been scheduled, KCC can no longer unlock your application. Any further inquiries regarding this case must be directed to them. Bunu nasıl teyit edebilirim. Varşova dosyanız KCC de , ankaraya randevu aldığınızda, dosya tasimak icin bizimle iletişime geçin diyor.

• @Eneshan-Yesilyurt

49xx ler çoğuna geçen verdiler di. Bu ay kalanlarıda temizlediler bazı numaralar hariç.

Ceac status den bakabilirsini at nvc olan 49xx numaralr var in transit olanlar var

• @ferhat1722 4700 lerin başında bizim numaramız. Umarım size de en kısa sürede gelir.

• @Eneshan-Yesilyurt Merhaba, ilgili Excel'e verilerinizi kaydettiniz mi?

• @Sertac-Kartal İmza bilgilerinizi yazdığınız iletiye eklemişsiniz. Profilinizde görünmüyor. Aynı bilgileri Profil - düzenle kısmından girerek imza bölümüne eklemeniz gerekir her zaman iletilerinizin altında görünmesi için.

• @enolawolfgang çok teşekkür ediyorum 🙏 Darısı bekleyen herkese 🙏

• Arkadaşlar, Daha önceden attığım dosya taşıma maillerinde otomatik mail gelmişti. Tekrar dosyamı taşımak için mail attım fakat daha önce otomatik mail gönderen konsolosluklar şimdi otomatik mail göndermedi. Bu otomatik mail her seferinde gönderilen bir şey mi? yoksa bir kere gönderilince bir daha göndermiyorlar mı? Sizin maillerinizde de aynısı oldu mu? Yazarsanız sevinirim.

Teşekkürler.

• Balkan ülkeleri dosya taşımak için uygun mu sizce

• @sonokege tebrikler, ne zaman mail atmıştınız acaba?

• @yusufalak Ankara 4900'e hiç vermedi, ama diğer ulkeler çoktan verdi ve durumu kontrol ettiğimde, at NVC yazıyor. Bu dosyanın ankaraya transfer edilmediği anlamına geldiğini biliyorum doğru değil mi?

• @batubayrak 19 Nisanda atmıştım. Ulaşıp ulaşmadığından da emin değildim.

• Mülakat tarihi için mail alan herkesi şimdiden tebrik ediyorum . Süreçlerinin sıkıntısız sonlanmasını ve vizelerini almalarını dilerim . Kendim mülakat maili almış kadar heycanlandım 😀 Darısı Dv2025 bekleyenlere inşallah 🧿🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

198

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.8k

| | | |