DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emre-Kurtulmuş benim derdim bu ,dosya taşımak için uğraşırken current olamama durumu bugün beni baya düşürdü

• ⭐⭐⭐

@hsn-kartal cutoff olamayabilirsiniz bunu bilmek imkansız tabii ama önümüzde daha süre var ben cutoff olacağınızı düşünüyorum tabii bu sadece benim düşüncem. Maalesef bu durum müdahale edebildiğiniz bir durumda değil siz dosyanızı taşımaya çabalamaya devam edip cutoff içine giremezsenizde sonunda elimden gelen her şeyi yaptım ben diyebilirsiniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

nisan vize bülteni açıklandı!
    bültene göre EU bölgesi 18.000 olarak belirlendi.

• @gucarslan nisan vize bülteni olarak açıklanıyor ama current olmaları mayıs ayından geçerli oluyor değil mi?

• @hsn-kartal evet. Bültende de yazıyor, başka zaman kontrol edebilmeniz için: “for May…” gibi ibarelerden de emin olabilirsiniz hangi ay için olduğunu. Tablonun hemen üstünde yazıyor.

“For May, immigrant numbers in the DV category are available to qualified DV-2024 applicants chargeable to all regions/eligible countries as follows. When an allocation cut-off number is shown, visas are available only for applicants with DV regional lottery rank numbers BELOW the specified allocation cut-off number:” diye başlıyor altına da tablo ekleniyor.

• @sebnem_ teşekkür ediyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hsn-kartal bu başlığın ilk iletisini okumanızı tavsiye ederim.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Sharm Sharm 

• Bu ay sadece ve sadece 8 EU kazananına mülakat maili göndermiş Ankara 👏🏻👏🏻👏🏻

Umarım artık hızlanır böyle giderse görece "kesin mülakat alır" diyebileceğimiz cn ler bile neyse moral bozmak istemiyorum.

Detaylı incelemek isteyenler için tık

alt metni

• @zge gerçekten çok can sıkıcı bir durum umarım hızlanırlar.

• @gucarslan merhaba, peki bu "post and visa/ FSC or place of birth" farkı nedir?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ayseyildirim biri vizenin basıldığı yer, diğeri vizeyi alanın doğum ülkesi.
    dosyalara girip bakarsanız bunu anlayabilirsiniz zaten.

• @zge Hiç vakit kaybetmeden dosya taşıma için araştırma yapın ve harekete geçin.

• @ametin-k Yapmadığımız kalmadı hiç bir sonuç alamadık. Ankara kendi kafasına göre hareket edecek.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

mayıs vize bülteni yayınlandı.
    bültene göre EU bölgesi 21.000 olarak açıklandı..

• Merhabalar, mülakat mailleri hala dağıtılmadı acaba bu ay için dağıtılmayacak gibi bir konu meydana gelir mi?

• @rarewonder yarın son gün gelmezse haziran boş geçti demektir

• @salih-atilla Genel olarak her ayın 15-25 günleri arası dağıtılır yazılmıştı siz bu bilgiye nereden eriştiniz acaba paylaşır mısnız lütfen.? Daha önceki aylar bu kadar geçe kalmamış o yüzden sormaktayım.

• @rarewonder şimdiye kadar izlenen takvim genellikle cutoftan sonraki cumaya kadardı ondan sonrakini bile geçersek bu ayı boş geçeriz bu benim sahsi görüşüm isteyen ayın günleri çok bir sonraki ay cutof kadar bekleyebilir herkesin kendi tercihi

• 2024 serüveni benim için bitti, 2025 ve sonrası için şansımı deneyeceğim..

herkese bol şans,

• Yasaklı

Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

• 2
  • 73
  • 1206
  • 482
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

212

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.0k

| | | |