Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Düzcede gece 04.08 de 5.9luk deprem, 73 tane de artçı deprem meydana geldi hisseden herkese geçmis olsun🙏 gittikçe Büyük İstanbul depremi yaklaşıyor, allah korusun 🙏

• ⭐⭐⭐

Hala alınan bir önlem yok.. AFADdan herhangi bir uyarı mesajı da gelmedi. Allah yardımcımız olsun demekten başka bişey yok..

• ⭐⭐

@waterman tatbikatta uyari gelmedi telefonumuza depremde hiç gelmez zaten

• Deprem bölgesine yakın olan, hisseden, korkan herkese geçmiş olsun. Umarım devamı gelmez...

• ⭐⭐

Tam arastiramadim ama varmis boyle bir sey, bana gelmedi o ayri:

" 23 kasım çarşamba düzce depremi'nde, verdiği uyarı ile depremin baslaması arasında 1 saniye bile yoktu. önce telefon uyarı verdi bu ne dedik, sonra depremi hissettik. korkutucu şekilde güzel çalışan bir sistem. "

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@celica android telefon kullanıyorsan konum kısmı açık ise kısa yolları var ya telefon en üstünde orada konum simgesine uzun basınca ekran çıkacak oradan konum servisleri tıkladığın zaman deprem uyarıları açık yaptığın zaman yakınında deprem olursa uyarı çıkıyor. Şimdi resimleri de atıyorum

Screenshot_20221123-130857_One UI Home.jpg
    Screenshot_20221123-130907_Settings.jpg
    Screenshot_20221123-130915_Settings.jpg

• Hisseden herkese çok geçmiş olsun.

• @ahmet_ Çok içimi kararttı bu yazı 😓

• Tam uyumaya karar vermiştim. Bir sigara içer yatarım dedim. Hafif bir baş dönmesi oldu sandım. Baktım avize sallanıyor 🙂 99 depreminden beri birçok tecrübem olduğu için hiç korkmadım. Zaten binadan çıksam kaçacak yer yok maalesef... heryerde 6-7 katlı eski binalar var.

• @ayvalik10 gece yaşanan depremde o kadar korktum ki anlatamam. aklım çıktı. çok teşekkürler bu uygulamadan bahsettiğiniz için. bundan sonra telefonumu kuracağım ben de

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

143

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |