Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan Merhaba , Green card sürecinde " aslı kayıptır belgesi" vericez her yerde geçer bu belge dedi okur idaresi doğruluğu nedir?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Witch-Lilith sorunuzu tam anlamadım açıkçası..
    hangi vize türü için bu belgeye ihtiyacınız var?

• @gucarslan Göçmenlik vizesi Green kart süreci içerisinde olduğumda iki elim bir ayağıma dolaşmaması için önceden araştırma yapıyordum. Konu başlığını açan arkadaş sayesinde aslında hafife alınılmayacak bişey olduğunu fark ettim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Witch-Lilith sanırım siz çekilişten bahsediyorsunuz çünkü; çok farklı şekilde green card alabilirsiniz.
    bence asıl üzerinde durmanız gereken konu çekilişi kazanmanız olsun.
    sonrasındaki evrak süreci kolay halledilir.

• @gucarslan Çok teşekkür ederim cevaplarınız için

• @Witch-Lilith merhaba, eğer mümkünse orijinalini bulmaya çalışın, ama ben greencard mülakatına e-devlet nüshası ile gitmiştim. Mülakat esnasında bana orijinalini sordular, gayet rahat bir şekilde mezuniyetin üzerinden uzun yıllar geçtiği için orijinalinin olmadığını söyledim, sorun olmadı. Vizem onaylandı, tabi bu konular sizin o anki rahatlığınıza, vize görevlisinin inisiyatifine ve diğer evraklarınızda sorun olmamasına da bağlı.

• @Dopi26 Merhaba, Nezaketiniz için çok teşekkür ederim. Lise diplomamı buldum zorda olsa :))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |