Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @robbie süreciniz nasıl gelişti ? bizde kıbrısta yaşamamıza rağmen ikametgah bilgimizi girmedik. şimdi mülakat maili bekliyoruz. acaba mülakat aldıktan sonra formu açtırıp kıbrıs ikametimizi eklemeli miyiz

• @Turco 19 binlerdeydi 2022 de bekledim ama zaman sürecine girdi dendi

• @ezgida Case numaranız 2023 ile başlıyor değil mi? Eğer öyleyse 14bin küsürlerde bitti Ankara için süreç. Sizin sıralamalarda olup başka ülkere dosyasını taşıyanlar vizelerini aldılar. Keşke daha yakından takip etseydiniz süreci. Sağlık olsun.

• @maximtk dv2022 benim 19 binlerdeydim ama dönüş mail olmadı hiç

• @ozkan-akbulut
    All us embassy yazarsanız ''gov'' uzantılı site var bende 2. sırada içeride A dan Z ye tüm konsoloslular mevcut.

• ⭐⭐

@ezgida DV2022, gecen sene yani 30 Eylul 2022'de bitti.

• @xarivas
    Selamlar, bu zorlu süreci tamamlamışsınız tebtik diyorum.bende 2024 kazanıyım malesef bende aynı hatayı ( asağıdaki hata) yaptım. Siz bu hata için herhangi birşey yaptınız mı. Dönüş yaparsanız çok memnun olurum. İlhiniz için şimdiden teşekkürler

“şimdi girebildim getting started kısmındaki kutucuklarda tik var ama değiştiremiyorum interview kısmında ise no, ı want to be interviewed in ankara turkey kutucuğu işaretli ama dediğim gibi değişemiyor”

• @kenan1564
    Merhaba
    formu doldurmayı bitirdikten sonra size formu tekrar incelemeniz için edit kısmı çıkartıyor oradan değiştirebiliyorsunuz veya zaten ankara olarak işaretlediğiniz için bir sorun olmaması gerekiyor

• @Matkap sizin sonuç nedir yazmamışsiniz?

• This post is deleted!

• Merhaba, DV2022 talihlisiyim, eşimle anlaşamadığımız için maalesef boşanmaya karar verdik, yaklaşık 2 yıldır hiç abd dışına çıkmadım, abd’de pek mutlu olmadığım için bundan sonraki süreçte 6 ay abd 6 ay türkiye şeklinde yaşamak istiyorum. Bu durum abd’ye girişte ve vatandaşlık alma sürecinde sorun yaşatır mı? Şimdiden teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mustafaozen9 bu şekilde göçmenlik sürecinizi devam ettirmeniz çok zor, hakeza vatandaşlık almayı da;
    lütfen bu başlığı inceleyin.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/77/green-card-sahiplerinin-abd-dışında-kalış-süreleri

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

41.0k
Users

4.4k
Topics

426.2k

| | | |