Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese selamlar, New York eyaletinden ehliyet aldım. Ehliyetim gönderilecek ancak adresim de değişiklik oldu. Şuanda Massachusetts’teyim. USPS’den adres değişikliğiyle ilgili durumu gerçekleştirdim. Normalde bu bağlamda adıma ait tüm postaların yeni adresime yönlendirilmesi gerekiyor diye biliyorum. Sonuçta doğrudan hükümet tarafından gönderilen bir belge ve ülkenin kendi posta kanalı. Bu konudaki düşüncem doğrumudur yoksa ekstra özellikle DMV’ye mail atmalımıyım? Teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mrblackwater, içinde söyledi: Ehliyet Gönderim Durumu

Herkese selamlar, New York eyaletinden ehliyet aldım. Ehliyetim gönderilecek ancak adresim de değişiklik oldu. Şuanda Massachusetts’teyim. USPS’den adres değişikliğiyle ilgili durumu gerçekleştirdim. Normalde bu bağlamda adıma ait tüm postaların yeni adresime yönlendirilmesi gerekiyor diye biliyorum. Sonuçta doğrudan hükümet tarafından gönderilen bir belge ve ülkenin kendi posta kanalı. Bu konudaki düşüncem doğrumudur yoksa ekstra özellikle DMV’ye mail atmalımıyım? Teşekkür ederim.

Yeterli olmali. USPS, forwarding label'i basacaktir.

Ayrica yeni adres de eyalet disi oldugundan DMV bu islemi yapmak istemeyebilir.

• @crazycells Bende aynisini yazacaktim. Eyalet disina ehliyeti gondermeyebilirler. NY ehliyeti ile NY eyaletinde adresiniz olmasi beklenir.

Benzer Başlıklar

• 19
  • 5
  • 3
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |