DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @alihan1314 bugün 22 gün oldu uçak bileti vs herşeyi aldım hala bir geri dönüş yok umarım iş başlama tarihine kadar sonuçlanır

• @mhmtc merhaba son durum nedir ?

• 1 Saat önce issued oldu , gergin bi süreç geçirdim ama sonunda verildi vize. Umarım herkes sıkıntısız bi şekilde alır 🙂

• Merhaba arkadaşlar. Ben Florida da yaşamaktayım. Bir arkadaşım için bişey sormak istiyorum müsaadenizle ;
    Arkadaşım İtalya’ya dil kursu için gidecek. İtalya da ( abd konsolosluğuna F1 için ) başvuru yapması için dil kursundan aldığı belge ile İtalya da oturum almış sayılıyor mu ? Ve abd konsolosluğuna mülakata girebilir mi ? O belge yeterli mi ? ABD konsolosluğu kabul ediyor mu ?

Benzer Başlıklar

• 15
  • 1445
  • 31
  • 5
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

58

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.5k

| | | |