Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Sono @gucarslan teșekkür ederim, biraz daha beklerim o zaman sonra yine denerim. 👍👍

• Evet hepimiz 31 Marta kilitlendik umarım öyle bir şey olmaz ancak sizce bu tarihi yine uzatabilirler mi yasakları .

• @sakaryalı93 Her şey Biden'ın iki dudağı arasında.Bekleyeceğiz ve göreceğiz.

• @gucarslan merhaba;
    Bu akşam Biden, cnn de olacak diyorlar ,tarafınızdan ortak bir mesaj metni hazırlanıp ,ilgili programın sunucusuna yada sorulacak olan sorular hazırlanarak bir aksiyon oluşturulabilir mi?(kararname iptali için)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@susadem merhaba. böyle bir çalışma yaptık ve uygun olan arkadaşlarımız mailleri / tweetleri gönderdi. faydası olacak mı? bakalım..

• istenecek belgelerde pasaport degisim nedenini anlatan passport explanation pdf dosyasinda kullanilacak bir format var midir? hitap sekli, tarih, sonuna Best regards, isim soyad vs. eklenmeli mi? yoksa direk olarak "The passport which I applied to the DV2021 entry was about to expire at the date of 15 May 2021. I renewed my passport at the date of 31 December 2020. I updated my ds-260 form with my new passport details." sadece bu sekilde bir pdf dosyasi uygun mudur?
    Tesekkurler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@orko79 kisa ve öz şekilde yazabilirsiniz. hitaben "Dear Sir/Madam" kullanabilirsiniz.

• Telegram hesabına beni ekleyebilirmisiniz

• @RAMAZAN-SEN, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Telegram hesabına beni ekleyebilirmisiniz

@gucarslan dan öğrendiğim kadarı ile sadece talihlileri ekliyorlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@RAMAZAN-SEN ozel mesajla bilgi verdim size. bu arada lütfen sürecinizi imzaniza taşıyın.

• Dosya Numarasi: 2021EU140XX
    DS-260 Gonderimi: 12/06/2020
    KCC Evrak Talebi: 11-12-2020
    KCC Evrak Onayi ----
    telegram grubuna dahil edebilirmisiniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@osman-özmen özel mesajla bilgi verdim size

• Merhaba arkadaşlar; sonunda KCC'den evrak mailini aldım. Pasaport ile ilgili olarak şuan 2 tane aktif pasaportum var. DV'ye başvurduğum pasaportun süresi 03/2022 de dolacak. Bir de DV'ye başvurduktan sonra çıkarttığım 10 yıllık pasaport var.

DV'yi yeni olan pasaportuma almam mümkün mü?
    Mümkünse bunu nasıl yapabilirim iki pasaportuda taratıp başka bir sayfaya bunu dilekçe gibi yazsam kabul olur mu?
    Yoksa hiç karıştırmadan sadece eskisini mi yüklemeliyim?

• This post is deleted!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Arda-Yalınay, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba arkadaşlar; sonunda KCC'den evrak mailini aldım. Pasaport ile ilgili olarak şuan 2 tane aktif pasaportum var. DV'ye başvurduğum pasaportun süresi 03/2022 de dolacak. Bir de DV'ye başvurduktan sonra çıkarttığım 10 yıllık pasaport var.

DV'yi yeni olan pasaportuma almam mümkün mü?
    Mümkünse bunu nasıl yapabilirim iki pasaportuda taratıp başka bir sayfaya bunu dilekçe gibi yazsam kabul olur mu?
    Yoksa hiç karıştırmadan sadece eskisini mi yüklemeliyim?

merhaba. KCC DV vizenizi hangi pasaportunuza almanız gerektiği ile ilgilenmez. siz KCC'ye eski + yeni pasaportunuzu da gönderin. evrak onayı bekleyin.
    mülakata giderken eski + yeni pasaportunuzu götürün. mülakat sırasında zaten konsolos süresi uzun olan pasaporta basacaktır. dilerseniz siz de talebinizi dile getirebilirsiniz mülakat sırasında

• @gucarslan ikisini de taratıp aynı pdf de gönderir ekstra birşey yazmama gerek yok o zaman doğru mudur?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Arda-Yalınay, içinde söyledi: DV2021 (2021 Green Card Lotosu) Asamalari

@gucarslan ikisini de taratıp aynı pdf de gönderir ekstra birşey yazmama gerek yok o zaman doğru mudur?

belgeleri old passport, new passport diye isimlendirin, vatandaslara iki tane aktif pasaport vermek normalde ulkelerin uyguladigi veya bildigi bir uygulama degil, o nedenle yeni soru isaretleri dogurmamak icin o sekilde yapin.

• Ekran Resmi 2021-02-23 14.06.45.png

• merhaba Biden in göreve gelmesiyle konsoloslukta gosterilecek hesap tutarında bir değişiklik oldu mu ? yani eskiden iki kişi için 20 bin dolar konulması deniyordu ama bu tutar azaldı mi ? veya soyle sorayim evimiz ve arabamiz var onları göstersek ve arti olarak 5 bin dolar hesapta olsa yeter mi ? bilgi rica ederim.Sayin @crazycells ve @MySea @knnrn

• Merhabalar, DS-260 formunu gönderdikten sonra başka bir işlem yapmamız gerekiyor mu ? Birde alımlara başlandı mı ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.9k
Users

4.4k
Topics

426.0k

| | | |