DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• @bologna nerden bakıp o bilgiyi gördünüz

• @cokbekledik86 Facebook gruplarında additional documents olarak arattım review olmamışsa son güne kadar bile evrak ekleyip onaylananlar var ama asıl evrak kısmı değil alttaki kısma ekliyorlar burası önemli ve ben de merak ettim acaba vukuatlı eklemedigi için mi Yusuf bey onaylanmadi

• @MYusuf bizim edevletten alip yüklediğimiz İngilizce arşiv kayıtlı sicil kaydını kabul ettiler. Türkçesini yüklememiştik İng zaten orijinal döküman diye. Kabul etmemeleri ilginç. En kısa zamanda belgeleri tamamlayıp hızlıca sonuç alırsınız umarım.

• @bologna 4 Şubat tüm belgeleri yükledi avukat ama daha sonra kontrol ettiğimde avukat kızım ve benim dosyasında hatalı belgeler yüklediği ni fark ettim,alttaki kısma 16 Şubat tarihinde tekrar doğru doğru belgeleri eklettirdim bakalım süre bu şekilde uzayacakmı🤷♀️ Ama avukat bize çok hata yaptırdı çok ciddiyetsiz

• @sertas avukatlara güvenmemek lazım cidden umursamıyorlar sizin 4 Şubat olarak devam eder surecisiniz benim okuduklarim yönünde haftaya siraniz gelebilir

• @GMT evet bizde arşiv kayıtlı ingilizce yükledik o yüzden umarım kabul edilir şimdi tekrar Türkçe yüklesek yine de bir risk

• Yusuf sen arsivli yukledigine eminmisin adli sicil kaydini ? İcime korku düştü

• @bologna sizin evrak yukleme tarihiniz nedir nvc ye

• @mertdzkr 24 Ocak ds-260 , 25 Ocak civil documents 7 Şubat da tax transcript ve kalan evrakları yükledik ama 1 Şubat da review notu geldi diğer evraklarınızı da yükleyin diyen galiba 1 Şubat tarihi baz alınacak bugün 27 Ocak ve 1 Şubat tarihli onaylanan kişileri gördüm hayırlısı

• @bologna, içinde söyledi: IR1/CR1 sureci ve mulakat deneyimleri (ABD vatandasi ile evlenip Turkiye'de Green Card almak)

@cokbekledik86 Facebook gruplarında additional documents olarak arattım review olmamışsa son güne kadar bile evrak ekleyip onaylananlar var ama asıl evrak kısmı değil alttaki kısma ekliyorlar burası önemli ve ben de merak ettim acaba vukuatlı eklemedigi için mi Yusuf bey onaylanmadi

İngilizce arşiv kayıtlı yükledik. Diğer belgeler kabul edilmiş sadece 2 belge, polis belgesi ve evlilik belgesi kabul edilmedi.

• 278410588_353595026734331_5274471515963558883_n.jpg

278357748_1407871796330129_3344072715434525558_n.jpg

Bunları gönderdiler.

• @MYusuf Yusuf bey inşallah sıranın başına almazlar bazı kişilerde hemen yükleyince onaylananlar oluyor siz hemen yükleyin, şimdi ben de korktum Türkçe yuklesem mi yüklemeyip beklesem mi

• @bologna sıranın başına almaları çok saçma bence evraklar yüklendikten sonra şu tarihte incelenen dosyama ev evrak istenmişti tarafınıza ilettim diye email atıp haber vermek bi işe yararmı acaba

• @cokbekledik86 malesef süreçleri öyle işlemiyor sizin evraklariniz incelemeye girmesiyle ya onaylaniyorsunuz ya FE note alıp sıranın başına geçiyorsunuz, ama şans işi işte , bizim incelenmedigi için ya alt kısma Türkçe adli sicil kaydı ekleyecegiz ya da dokunmatik bekleyecegiz hala dusunuyorum

• @bologna gmt arkadaşımızda İngilizce yüklemiş kabul edildi ama artık bekleyip görücez

• Bu nasil bir is anlamadim ya gmt ingilizce yuklemis kabul olmus ama m yusuf kabul olmuyor

• @cokbekledik86 evet aynı fikirdeyim bekleyip göreceğiz , hayırlısı diyelim hepimiz için

• @mertdzkr ben de bunu anlamıyorum ve arşiv kayıtlı ingilizce adli sicil kaydında herşeyin zaten hem İngilizcesi hem Türkçesi yazılı

• @cokbekledik86 bizde sadece İngilizce yükledik bakalım ne olacak 😔

• Süreç ayrı olan eşler için çok zor bi kısım arkadaşlar sanırım zaten bu süreci eşleriyle bir aradayken yürütüyo umarım bir dahaki hafta daha iyi haberler alırız forumda

Benzer Başlıklar

• 3004
  • 52
  • 1492
  • 3
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

50

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.6k

| | | |