DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba arkadaslar, Turkiye'ye tatile geldim. iPhone 15 pro kullanıyorum haliyle Turkcell sim kartını e-sime çevirip burada kullanmak istedim lakin telefonun imei kaydı olmadıgı icin e-sime gecmeyebilir dediler bdk'yi aradigimda ise telefonu kayıt ettirmem gerektiğini soylediler. bu sorun ile karşılasan ve çözebilen oldu mu ?

• @sibrikoz

Klasik operatör çalışanı işgüzarlığı gibi geldi. Herhangi bir bayiye gidin kartımı e sime çevirmek istiyorum deyip verilen kodu telefona okutun. Bu kadar. Problem yaparlarsa yedek e simli bir Tr telefonu götürün. E simi ekleme ekranına gelince ABD cihazına okutursunuz bu kadar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

43.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.5k

| | | |