Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tncymz çok teşekkür ederim konsolosluğa attığım mail de cevapsız kaldı. bu konuda sitede açık bi şey bulamadım tedirgin oldum o sebeple..

• I-134 formunu dolduruyorum . Annual Income bolumune Gross income mi yoksa Adjusted Income mi yazacagiz bir bilgisi olan var mi? tesekkur ederim

• Arkadaşlar selam 19 Nisan görüşmeye katıldım onay aldım fakat ceac sitesinde statü baktığım zaman hala ready gözüküyor.kaç gün içinde acaba approved olur?bilgisi olan var mı?

• Merhaba arkadaşlar. Ben K1 vizesi ile Abd ye gitmiştim ama bazı sebeplerden dolayı evlenemeden geri dönmek zorunda kaldım. Şimdi tekrar yeni bir K1 başvurusu için ne kadar süre beklemem gerekecek? Yada beklemek yerine Abd vatandaşı kız arkadaşımla TR de evlensem olurmu? TR de evlilik için hangi vize türüne başvurmam gerekiyor?

• AoS ne kadar pahalıymış ya. $1440 diye gördüm. Dün evliliği gerçekleştirdik. Sürece hemen başlamak için bakayım dedim de umarım yanlış yere bakmışımdır 😅😅

• @nila benim approved olması 1 hafta sürmüştü

• @spenb biz 1 nisandan önce toplam da 1225 dolar ödedik. 1 nisandan sonra hepsi güncellendi. Green card, çalışma vizesi ve seyehat izni için bence şu an 2 bin dolar gibi para ödemeniz gerekiyor. 1 nisandan önce sadece green card için ödemek gerekiyordu. Şimdi hepsi ücretli bakın araştırın güncel fiyatlarını bilmiyorum ama bence 2 bin dolar civarı bir fatura çıkar.

• Merhabalar bana 24 nisan da CEAC mail geldi ve başvurumun onaylandığı ve birde dosya numarası belirtildi şimdi anladığım kadarıyla konsolosluktan bir randevu almam gerekecek ama nasıl alacağımı bilmiyorum bana bu konu hakkında bilgi verebilirmisiniz

• @tncymz hepsine tek yek ödeme yapmak zorunda kalacağız o zaman. Şanssızlık oldu ama yapacak bir şey yok. Work permitin bu kadar fazla olmasını hiç beklemiyordum ama.

• ⭐⭐

@teoder k1. Icin 2 yil ban var diye biliyorum
    Cr1 evlilik vizesi Ona basvurman gerekir

• ⭐⭐

@nila Onumuzdeki hafta statun degisir merak etme insAllah

• @emirgenco tr ye döndükten itibaren mi 2 yıl? yoksa vizeye ilk başvuru tarihi olan 1 sene öncesinden mi?

• @emirgenco cr1 evlilik vizesi nedir tam olarak? tr demi evlenmek gerekiyor yani? biraz açıklarmısınız lütfen

• merhabalar arkadaşlar herkese iyi günler kız arkadaşım ABD vatandaşı göndereceğimiz evrakları imzalayıp taratıp yollamamiz yeterli mi yoksa posta ile asıllarını yollamak gerekiyor mu ?

• Merhabalar herkese. Ilk giris yaptigimiz yerin nisanlimizin yasadigi yer olmasi gerekiyor mu? Ulkeye giris yaparken uzerinde adres bulunan herhangi bir evrak istiyorlar mi bilen var mi? Nisanlim is gorusmesi yapmak icin farkli bir eyalette olmasi gerekiyor, tarihler denk geldigi icin ben de ona katilip 1 haftalik bir tatile donusturmek istedim ama farkli bir eyaletten giriste sorun yasatirlar mi emin olamiyorum.

Bir de, ulkeye ilk girisi onun sehrinden yapip sonra birlikte ucsak sanirim sorun olmaz. Ulke icinde ucarken kimlik disinda bir belge sorarlar mi bana?

Benzer tecrubesi olan varsa cok sevinirim

• Merhaba ceac dan bana bir mail geldi AA ile başlayan bir confirmation number belirtildi şimdi benim uscıs den bir mail daha mı beklemem gerekiyor lütfen bilgisi olan benimle paylaşsın tıkandım kaldım şimdiden yardımınız için teşekkür ederim

Benzer Başlıklar

• 1476
  • 57
  • 116
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

41.1k
Users

4.4k
Topics

427.0k

| | | |