DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Su ara saglik sigortami arastiriyorum. Sunu anladim,

Turkiyede biz su lafi siklikla soyleriz; sigorta bir yere kadar karsiliyor.
    Burada ise tam tersi; sigorta bir yerden sonra karsiliyor.

• ⭐⭐⭐

@Kramer Gülümsemeden kendimi alamadım ama evet tam olarak böyle 😅.

Sağlıklı günler.

• @TUNCAHM Cok tesekkurler tekrardan.

• Merhabalar, araştırırken tesadüfen burada konuşulduğuna rastladım. insubuy üzerinden daha önce sigorta yaptıran oldumu, tecrübelerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim.

• @Er-Rayn, içinde söyledi: Healthcare, Obamacare, Sağlık Sigortası

Merhabalar, araştırırken tesadüfen burada konuşulduğuna rastladım. insubuy üzerinden daha önce sigorta yaptıran oldumu, tecrübelerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Merhaba,

Biz yaptırmıştık. Diğer bütün sigortaları da araştırdık fakat en uygun fiyatlı olan İnsubuy'dı.
    Müşteri hizmetleri çok iyi ve hızlı çalışıyordu.
    Kapsam olarak genelde öğrenci sigortaları aşağı yukarı aynı fiyat. Geçmişe yönelik rahatsızlıkları kapsamıyor vb..
    İşimizi gördü bizim. Buarada aile olarak yaptırırsanız daha ucuza geliyor, biz 3 kişi için 137 Dolar vermiştik aylık.

• @TUNCAHM merhaba, kizim georgia eyaletinde universiteye baslayacak, zorunlu saglik sigortasi isteniyor ve okulun sigortasina alternatif ariyoruz. Belirttiginiz insubuy bizim de isimizi gorur mu? Green card liyiz ayni zamanda ama su an Amerika’da aktif adres yok. Tesekkurler

• @Gulsah2000 https://studenthealth.emory.edu/insurance/euship.html<https://urldefense.com/v3/https://studenthealth.emory.edu/insurance/euship.html;!!FEyU5bU!BGoQfTmiTIMKJEqgpSQ34uFJFBdYU0UDK4b0vh38J5CmSw5licntZbcw0JDivtlrzxtEjjLm11yO_L64EsEnQYwO$%3E

Istenen sigorta bu sekilde

• @TUNCAHM Teşekkürler bilgi için

• merhaba, oncelikle yine herkese essiz bilgileri icin tesekkur ediyorum🤍🙏🏻 temmuz sonunda giris yapacagim, buna gore giristen sonra 60 gun icerisinde yaptirmam gerektiginden special enrollment kapsaminda eylul ayina kadar marketplace den olusturmayi dusunuyorum. Eylul ayinda hepatit B asimin 3. Dozunu olmam gerekiyor. Acikcasi bronze paketlerden belki max PPO lu secmeyi dusunuyorum: Vpnden giris yapmadigim icin tasinacagim eyaletin sitesinde fiyat ve uyelik sayfasi bilgilerini ulasamadim o yuzden detay paketleri inceleyemedim, aslinda sorum “sigortalar bu tarz asilari kapsiyor mu” ile birlikte ‘ saglik kurulusuna gidip “ben geldim , bu asi kartim , 3. Doz hepatit B olmaliyim “ dedigimde bunu nerede ve nasil yaptirabiliyorum.
    Diger bir sorum giristen sonra 60 gun kurali ok ama ornegin isveren 90 gun sonra yapmayi teklif etti diyelim , open enrollment doneminde yapmasi mi gerekiyor yani kendim icin temmuz sonu gelip kasim da yaptirdigini dusunelim bu durumda vergi beyan zamaninda bana 295usd penalty mi yansitilir uncoverage dahilinde oldugum icin.
    Acikcasi coverage yaptirmaktan kacmiyorum ama isveren yaptiracaksa kendi yaptirdigimi sonra kolaylikla iptal edebilecek miyim ?
    Ve de asi kismi ile ilgili de goruslerinizi rica ediyorum

Benzer Başlıklar

• 53
  • 3
  • 5
  • 14
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.3k

| | | |