Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Günaydın herkese

• ⭐⭐

Bugünkü sohbet konusunu izin verirseniz ben başlatayım. Ben gitmeyi cok istiyorum oğlumda öyle eşimin kafasında çok tereddüt var. Siz istiyorsunuz diye tabiki giderim ama ben hiç gitmeyi istemiyorum diyor. Gitmem demiyor ama buu şekilde konuşuncada benim modumu düşürüyor. Izletmedigim video kalmadı ama içten bir gitmek istiyorum diye birşey duyamadım ağzından benimle aynı durumda olan varmı?

• ⭐⭐

@asilelif benimki daha değişik ben istiyorum oğlum da istiyor ama velayet bende olmadığı için götürebilirmiyim ex pasaporta falan ok der mi onu bilmiyorum kazanırsam zaman gösterecek herhalde

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asilelif ben eşimin resmini sisteme koyabilmek için nüfus cüzdanı değiştirelim diye başının etini yiyerek resmini o şekilde alabildim. Çocukların ise okuldaki spor kursları başvuru formu için çekilmişti. O kadar vahim benim durumum

• ⭐⭐

@ayvalik10 korkması normal ben bile korkuyorum şimdiden kendi işimi yapmak için dili geliştirmem belge almam vs. lazım

• ⭐⭐

@haymatlos_ hayırlısı olsun sizinki gercekten zormus

• ⭐⭐

@asilelif teşekkürler olmazsa oğlumu annesine yollarım kendim giderim ama iyi bir eğitim almasını istiyorum gördüğüm kadarıyla giden türkler mutlu en azından huzurlu görünüyor (belki ben öyle görmek istiyorum)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@haymatlos_ ne korkması ne demek adını bile duymak istemiyor. O kadar kurulu bir düzen olduğu için sen git diyor. Git kelimesinin başında kelime de var s ile başlayan 🙂

• ⭐⭐

@ayvalik10 bende sadece ben sıkıntı yaşıyorum sanıyordum

• ⭐⭐

@haymatlos_ bakarsınız bir mucize olur ikiside gelmek ister

• ⭐⭐⭐

benim anlamadığım iki insanın birbirine olan güveni varmı var. o halde eşler birbirine neden güvenmezki ? yani burada temel düşünce çocukların eğitim öğretim ve gelecekleri ile alakalı düşünce ve telaşı. şahsen ben nerde isem eşimde yanımda olucak. bence her akşam güzel bir türk kahvesi yapıp anlatın kaygılarınızın kendiniz için değil çocuklar için olduğunu ısrarla belirtin ısrarcı olun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asilelif sende olasılık var. Ben zaten çıkmayacakta eğer çıkarsa ilk işim ingstramdan göçmen aileleri derneği grubuna üye yapıcam. Kendisi öğretrmen kamuda. Oturduğumuz ev ailesine ait. Onun ailesi ile bizim evin arası 3 sokak var. Bir şey olunca kayınvalide geliyor. Çocukları bırakacak oraya bırakıyor.

• ⭐⭐

@ayvalik10 kazanırsan belki fikri değişir

• ⭐⭐

@asilelif annesi gelemez resmi boşandım zaten kimle evliyse artık ben sadece oğlumun geleceğini düşünüyorum gelirse götürür orada yeni bir hayat kurarız

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş aslında güvensizlik değil bilinmeyen korkusu

• ⭐⭐

@haymatlos_ kusura bakmayın sizi üzmek istemedim o zaman şöyle diyelim insallah oglunuzda sizinle gelebilir

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asilelif DS260 forumunu paylaşmıştım ben orada soru var zaten çocuklarınız sizinle gelecek mi daha sonra gelecek mi diye 2 adet soru var

• ⭐⭐

@ayvalik10 en çokta yabancı yer yabancı insanlar akraba yok destek olacak yok korkusu yaşıyorlar

• ⭐⭐

@ayvalik10 kazanırsak tabiki gelecekler nasıl bırakalım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asilelif aynen dertsiz başıma neden dert alıyım diyor. Günleri poğaça kekleri kimlerle yiyecekler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

48

40.9k
Users

4.4k
Topics

426.1k

| | | |