Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @rockerdr 25 Eylül

• @rockerdr İlk mülakat tarihim 27 Nisan'dı. Bu tarihten hemen sonra yaptım

• @heroinchains bana da @Delipapaz a gelen mail geldi. Ben de olursa surpriz olur gibi bakiyorum. Nasibimizse umarim herkes icim gonlune gore olur. Ben davaya katilmamistim. Virusten dolayi uzun suredir gidemeyecekmisim gibi bakiyordum. Bu sebepten kendimizi mutsuz etmeyelim lutfen umarim herkes icin mutlu saglikli olacaklari guzel bir hayat olur giden veya gidemeyen...

• @Warrior99 Daha önce ais kaydı yapmadıysanız önce onu yapmalısınız. Ardından oturum açacaksınız. Ais kaydının nasıl yapıldığı forumda vardı. Ben de oradan bulup yapmıştım. Oturum açtıktan sonra zaten mevcut durumunuzu görüntülüyorsunuz. Bu hafta randevu alabilenler davaya katılmış olanlar, vize görüşmesini yapmış ama henüz vizesini alamamış olanlar, covid öncesi zaten kendilerine konsolosluk tarafından bir tarih verilmiş ama covid nedeniyle görüşmesi iptal olanlar. Siz sürecinizin hangi aşamasındasınız?

• @Warrior99 Aynı sayfanın sağ üst köşesinde "Otutrum açma" kısmı var. Oradan giriş yaptıktan sonra doğrudan karşınıza çıkıyor

• anladığım kadarıyla özetlemem gerekirse;

1. plaintiff olup mülakatı iptal edilenlerin tamamı dün vizelerini yeniden bastırdı (kaynak: charles kuck)

2. şu sıralar non-plaintiff olup mülakatı iptal edilenlere yeni tarihler veriliyor.

3. onlar tamamlanınca plaintiff olup hiç tarih alamamışlara sıra gelecek.

4. ardından case no'ya göre kalınan yerden (21-22k civarından) yeni mülakat tarihleri dağıtılacak.

tabii bunların büyük bir kısmı için deadline'ın uzatılması lazım. aksi takdirde hiç mülakat tarihi almamış plaintiff'lere bile sıra geleceğini sanmıyorum.

• @znerus Evrak Onayı bile henüz alamamışların olduğu safdayım... :(((

• @Warrior99 Bende aynı şekilde tek umudum DV2020 3.0 curtis Morrison’un 30 Eylül deadline’ın uzatılması için açtığı dava... davayı kazanırsak Harika olur aksi taktirde geçmiş olsun...

• @Warrior99 Aynı kaderi paylaşıyoruz, umut kalmadı gibi bir şey bu yıl için, inşallah seneye bir şey çıkmaz!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@pawlover, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhaba, vize görüşmesinde bankada 20K yanında araba kasko değerini gösteriri belgeyi göstermemiz yeterli olur mu ? yoksa araba kasko bedellerini dikkate almıyorlar mı ?

Nakite donusturmeyi dusundugunuz butun mal varliginizi beyan etmenizi tavsiye ederim.

• Bugün mülakata girecekler vardı sanırım. Mülakatlar nasıl geçti?

• @dirilo arkadaşlar benim vize mülakatı 3 nisanda idi sonra 25 şubata çektiler sonra da malum İPTAL. Ben anlayamadım randevuyu biz mi alıyoruz? Onlar göndermiyorlar mıydı?

• @Rukiye-Sarı randevuyu nasıl adınız? Ben de sizinle aynı durumdayım, randevuyu onlar verecek diye bekliyorduk. ais.visa sitesinde oturum açtım ne yapmam gerekiyor

• Arkadaşlar, bu konuyu anlayamadım. benim vize mülakatı 3 nisanda idi sonra 25 Mart'a çektiler sonra da malum İPTAL. Ben anlayamadım randevuyu biz mi alıyoruz? Onlar göndermiyorlar mıydı? ais sitesinden ne yapmamız gerekiyor? Aydınlatabilir misiniz?

• @TURKEYANDUSA o sayfada musait olan tarihler cikacak. Kimine bir cok tarih acildi secim yapti kimine tek tarih göründü. Orayi devamli kontrol edin. Yalniz cok sık sekilde refresh etme kaynakli sanirim bazi hesaplar bloke oldu aman dikkat

• ais sitesi oturum açmış durumdayım, Konsolosluk Randevusu: eski tarih yazıyor altta da adresimiz en altta da ben ve eşimin bilgileri başka bir bölüme geçecek miyim? başka sayfaya

• @TURKEYANDUSA randevunal kismina tiklayin 4 adimli bir sayfaya geleceksiniz ankara lokasyinunda uygun tarihler cikacak

• randevunuzu kaydedin olan yer mi altta

• @TURKEYANDUSA ana sayfada randevu ve eski geçen tarih varsa randevumu kaçırdım işlemi yapmalısınız. Diğer türlü randevu al ekranı çıkmıyor. Ayrıca ais ile de iletişime geçen hemen.

• Randevuyu kaçırdım bölümünden derdimi anlatıp gönderdim. Rabdevu alan dostlar nasıl aldılar ben anlayamadım. Randevuyu onlar vermeyecek miydi bize? Şimdi ne yapmalıyım arkadaşlar?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

40

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |