Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Erkam okuduğun okul değil MEZUN olduğun son okul yani DİPLOMA en son hangi okulun varsa onu yazacaksın

• @Erkam e-devletten karekodlu lise mezuniyet belgesini siz alın en iyisi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Erkam, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@crazycells Üniversitede 2. sınıfım. Islak imzalı öğrenci belgem var yeterli olur mu?

universiteden alacaginiz ogrenci belgesi yeterli olur, ayrica transcripti de alabilirsiniz.

• @crazycells teşekkürler

• Mülakat zamanını 2-3 ay ertelemek istiyorum, belge istek mailine 2-3 ay geç yanıt versem risk almış olur muyum? Zaman aşımına uğrar mı veya sıram geçer mi acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@epinarcen, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Mülakat zamanını 2-3 ay ertelemek istiyorum, belge istek mailine 2-3 ay geç yanıt versem risk almış olur muyum? Zaman aşımına uğrar mı veya sıram geçer mi acaba?

Zaman asimi veya siranin gecmesi gibi bir durum yok, ama tum islemleri 30 Eylul 2020'ye kadar bitirmis olmalisiniz.

• herkese merhabalar acaba en son kcc evrak mail i hangi nolara gelmiştir excel formatı 5/6 binlerden sonra 11.binlerde bir kişi yazmış doğrumudur ?

teşekkürler

• @albayrakkosova Numarası 11k da olan durum biraz faklı orada bir atlama var normal sıra 5/6 lerde gördüğünüzdür. Oradaki durumda arkadaşın ds-260 formunu açtırıp tekrar gönderdiğin de evrak maili gelmiş. Bunun gibi bir kaç örnek daha var.

• @DeathZombie çok teşekkürler şimdi anladım

• Yeni güncel ve doğrulanmış bilgi
    Daha önce @mstfaaa arkadaşımızın KCC telefonla arayarak öğrendiği bilgiyi, kendisine ds-260 formunu doldururken kullandığı e-mail adresine evrak talep email i gelmesiyle doğrulanmış olduk

Yani bundan önce KCC dv lottery e başvurduğumuzda kullandığımız email adresi ile bizimle iletişim kuruyordu, şimdi ise ds260 formunu doldururken yazdığımız email adresi ile KCC bizimle iletişim kuruyor

Bu sayede artık aracı kurumların dv lottery başvurularında sırf talihlilerden biraz daha para koparmak için kullandıkları, kendi email lerini kullanma durumu tarihe karışmış oldu

Sayın @crazycells bu durumu dv 2020 aşamalarının ilk postunun 2.maddesinde güncelleyebilirmiyiz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muhtaradana bilgilendirme icin tesekkurler. Guncellemeyi yaptim.

• ⭐⭐

@Muhtaradana kcc güzel iş yapmış

• Herkese merhaba,

Umuyorum her şey gönlünüzce olur.
    Forumu takip ediyordum. Yeni üye oldum. Forumda emeği geçenlere teşekkürler.

Merak ettiğim bir durum var.
    DS-260 formunda mülakat yeri olarak İstanbul seçenekler arasındaydı. Bununla beraber DV2020 listesinde İstanbul ve çevresindeki illerde yaşayanların çoğunun mülakat için Ankarayı seçtiğini görüyorum. Özel bir sebebi var mıdır?

Saygılar,

• @giveme5 Göçmen vize görüşmeleri sadece Ankara da yapılıyor İstanbul'u seçemezsiniz.

• Merhaba
    Burası yerimi tam bilmiyorum. Unganlarda yapılacak aşıları randevudan 2 - 3 ay önce sağlık ocağı veya ilçe sağlıkta yaptırıp gidersek bir sorun olur mu? Çünkü 5 kişilik bir ailenin aşı gideri yüksek olabilir. Aynı aşılar tamamen ücretsiz yapılıyor. Hangi aşıların eksik olduğu da yine sağlık ocağı ve ilçe sağlıkta gayet rahat tesbit edilebiliyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@giveme5, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Herkese merhaba,

Umuyorum her şey gönlünüzce olur.
    Forumu takip ediyordum. Yeni üye oldum. Forumda emeği geçenlere teşekkürler.

Merak ettiğim bir durum var.
    DS-260 formunda mülakat yeri olarak İstanbul seçenekler arasındaydı. Bununla beraber DV2020 listesinde İstanbul ve çevresindeki illerde yaşayanların çoğunun mülakat için Ankarayı seçtiğini görüyorum. Özel bir sebebi var mıdır?

Saygılar,

Istanbul'u secseniz de Ankara'ya yonlendirileceksiniz, cunku Istanbul'da gocmen vize gorusmeleri yapilmiyor.

• Sayın @crazycells , teşekkürler

DS-260ı açtırıp değiştirmek gerekir mi?
    Muayeneler de Ankara’da mı?

• @giveme5 gerek yok, İstanbul seçsenizde farketmiyor

• @Muhtaradana doğru yolu bulmuşlar 🙂 bilgi veren aktaran herkese teşekkürler

• @crazycells merhabalar, bir sorum olacak, 2020 talihlileri evrak maili geldi diye sorular soruyorlar, bunlar case numberı 2100 ve öncesi olanlar mı? bize daha herhangi bir mail gelmedi, gelmesi de 1 seneyi bulur gibi değil mi? atladığımız bir şey var mı? teşekkürler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |