Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

İngilizce'yi nasıl öğrenmeye çalışıyorsunuz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@celica soruları cevaplamak isterim istersen yazmaya başla kafan dağılır

• ⭐⭐

@ayvalik10 trump seçilirse dv2025 talihlilerinin süreci aksar mı sence abi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@celica trump seçilip seçilmemesi önemli değil başvuru kılavuzunda yazan bir yazıdan dolayı Türkiye ihraç olabilir ben demiyorum KCC resmi başvuru kılavuzunda yazıyor. yazı bu

"ülkelerden son beş yıl içinde Amerika Birleşik Devletleri’ne toplam 50,000’den fazla göçmen gönderilmiş olması nedeniyle, greencard programına katılmaya uygun değildirler:"

Meksikadan geçenlerin sayısı ile yasal gc ile gidenleri toplarsan dolmasına az kalmıştır. Atasözü vardır kurunun yanında yaşta yanıypr

• @ayvalik10, içinde söyledi: İngilizce'yi nasıl öğrenmeye çalışıyorsunuz?

@celica trump seçilip seçilmemesi önemli değil başvuru kılavuzunda yazan bir yazıdan dolayı Türkiye ihraç olabilir ben demiyorum KCC resmi başvuru kılavuzunda yazıyor. yazı bu

"ülkelerden son beş yıl içinde Amerika Birleşik Devletleri’ne toplam 50,000’den fazla göçmen gönderilmiş olması nedeniyle, greencard programına katılmaya uygun değildirler:"

Meksikadan geçenlerin sayısı ile yasal gc ile gidenleri toplarsan dolmasına az kalmıştır. Atasözü vardır kurunun yanında yaşta yanıypr

Sayın @ayvalik10 göçmen ile iltica aynı şeyler değil. İltica eden kişi mülteci statüsünde yer alır. İçiniz rahat olsun 50.000 sınırını aşmak kolay değil, yakın bir zamanda olmayacaktır.

• ben 50 yildir hala ogreniyorum,ama artik ogrendigim kelime hafizaya yerlesmiyor,her seyler genclikde oluyormus..

• ⭐⭐

sosyal medyada çok vakit kaybediyordum son 2 ay çekilişi beklerken, wikipedia'nın simple versiyonunu buldum. artık daha verimli zaman geçiriyorum hem vocabulary hem de az da olsa genel kültür kasıyorum.

• ⭐⭐

Simple Translate yerine ingilizce-ingilizce sözlüğe geçtim. Daha verimli olduğunu anlıyorsunuz. Başlangıç seviyesinden öteki seviyedeysenz kolayınıza gelse bile Türkçe çeviri kullanmanızı tavsiye etmem 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

41.0k
Users

4.4k
Topics

426.1k

| | | |