Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• *****Konumu buraya taşımak zorunda kaldım *****
    Merhabalar,
    Ben Makine mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim bu sene İngilizce'mi geliştirmek için wat programına katılmayı planlıyordum fakat acente fiyatlarının yüksek olmasından dolayı katılmam pek mümkün gözükmüyor.(Çevremde ise oraya kampta çalışmaya gidecek bir kaç arkadaşım var ve onların ssn bulunmakta) Ben oraya turist vizesiyle gitsem bu yaz için ssnsiz iş bulmam yada arkadaşımın snniyle bisikletle delivery yapmam yasal olmasa da mümkün müdür 3 ay gibi kısa bir süre için yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Bilen arkadaşlar eksik ve yanlış yerleri bildireceklerdir. Tek kaynağa bakmamanız sizin için iyi olur.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Bu sekilde kisisel bir baslik olusturmamalisiniz. Durumunuza uygun ve konuyu anlatan bir baslik bulmalisiniz. Basliga tiklayan kisi neyle karsilacagini bilmeli.

Siz zaten sordugunuz sorularin cevabini surada almissiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/2114/yardımlarınızı-bekliyorum

Ayrica sorularinizin cok da anlamli olmadigini anlayabilmeniz icin bir ornek vereyim.

Hirsizlik yapmaniz mumkun mu?
    Evet, mumkun. Onunuzde bunu durduran hicbir yasa ya da engel yok.

Peki yasal mi?
    Hayir, kesinlikle degil. O nedenle yaparsaniz ceza alirsiniz.

Hirsizlik yapip kurtulanlar var mi?
    Evet, illaki vardir.

Hirsizlik yapip yakalanan var mi?
    Evet, kesinlikle var.

Peki, hirsizlik yapmali misiniz?
    Hayir, kesinlikle yapmamalisiniz.

• ⭐⭐ Yasaklı

Gurcıstanda Bulgaristanda yokmu hiç bu acenteden orda kesin ucuzdur? Ayrıca Acente olmadan basvuru yapamazmısınız yokmu alternatifi?

• Gerçekten çok baktım ama bulamadım acentenin benden istediği tutar 2500$ ve kalıcak yerini dahi sen ayarlıyorsun onlar sadece sana iş buluyor bu fiyat onun sanırım 😞

• ⭐⭐ Yasaklı

Fit traveler var youtubede. VAT düşünen ciddi kaliteli acente arayan bana yazsın diyordu bir sor istersen. 2500 dolar normal seviyede

Benzer Başlıklar

• 15
  • 2
  • 420
  • 467
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

129

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |