Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar,

2005 yılı önlisans mezunuyum makine teknikeriyim bu mesleğimi yapabilmem için denklik falanmı almam lazım ne yaparsam mesleğime devam edebilirim, yapar isem nasıl yapabilirim denklik vs almam mı gerekir.

• Makina teknikerliği ve muhendisiliği içinde belli bir konuda kalifiye iseniz tecrubeleriniz varsa , diploma yeterli , sadece imza gerektiren durumlarda veya hükümetle iş yaparken diplomanızın denkliği yok , ama tecrubeli olduğunuz konular varsa ozel sektor diploma denkliği aramıyor genelde.

• ⭐⭐

@sadikcagan Arayanların daha kolay bulabilmesi için başlığı "Makine Teknikerliği" olarak değiştirmeye ne dersiniz?

• @saulgoodman haklısın teşekkürler

• @sash makine teknikeri olarak 12 yıllık iş geçmişim var inşaat alanında makine teknikeri olarak çalışıyorum. denklik almadan bu alanda çalışabilirmiyimi öğrenmek istemiştim.ileride denklikte yapabilirsek daha iyi olur.

• 2 yıllık önlisans makine mezunuyum hangi eyalette iş bulabilirim diploma denklik gerekiyormu acaba ortalama maaşlar ne kadar yardımcı olurmusunuz ?

• @Haso kardeşim ben kocaelide yaşıyorum burası sanayi bölgesi eğer 3 boyutlu tasarım programlarını biliyorsan işsiz kalmazsın. Solidworks inventir catia vs. Gibi programlardan birini iyi derecede biliyorsan kaparlar seni maaşlarıda iyi 4 ile 8 arasında değişiyor tecrübene göre

• ⭐⭐⭐⭐⭐

çabuk elinizi tutun uygun bir iş ilanı var. Baş tasarımcı olduğu için işe alım çok daha kolay olur. @sash çevrende iş arayan varsa iyi bir fırsat olabilir

Benzer Başlıklar

• 253
  • 11
  • 10
  • 146
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |