Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar,

2005 yılı önlisans mezunuyum makine teknikeriyim bu mesleğimi yapabilmem için denklik falanmı almam lazım ne yaparsam mesleğime devam edebilirim, yapar isem nasıl yapabilirim denklik vs almam mı gerekir.

• Makina teknikerliği ve muhendisiliği içinde belli bir konuda kalifiye iseniz tecrubeleriniz varsa , diploma yeterli , sadece imza gerektiren durumlarda veya hükümetle iş yaparken diplomanızın denkliği yok , ama tecrubeli olduğunuz konular varsa ozel sektor diploma denkliği aramıyor genelde.

• ⭐⭐

@sadikcagan Arayanların daha kolay bulabilmesi için başlığı "Makine Teknikerliği" olarak değiştirmeye ne dersiniz?

• @saulgoodman haklısın teşekkürler

• @sash makine teknikeri olarak 12 yıllık iş geçmişim var inşaat alanında makine teknikeri olarak çalışıyorum. denklik almadan bu alanda çalışabilirmiyimi öğrenmek istemiştim.ileride denklikte yapabilirsek daha iyi olur.

• 2 yıllık önlisans makine mezunuyum hangi eyalette iş bulabilirim diploma denklik gerekiyormu acaba ortalama maaşlar ne kadar yardımcı olurmusunuz ?

• @Haso kardeşim ben kocaelide yaşıyorum burası sanayi bölgesi eğer 3 boyutlu tasarım programlarını biliyorsan işsiz kalmazsın. Solidworks inventir catia vs. Gibi programlardan birini iyi derecede biliyorsan kaparlar seni maaşlarıda iyi 4 ile 8 arasında değişiyor tecrübene göre

• ⭐⭐⭐⭐⭐

çabuk elinizi tutun uygun bir iş ilanı var. Baş tasarımcı olduğu için işe alım çok daha kolay olur. @sash çevrende iş arayan varsa iyi bir fırsat olabilir

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |