Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!
Lütfen DV2020 ve DV2021 talihlilerine destek için şu linkteki dilekçeyi imzalayın! Dilekçeye direkt olarak şu linkten de ulaşabilirsiniz.

Texas,Dallas

• biz plano bolgesinde yasiyoruz, Dallas cok genis bir metropol forth worth ile birlikte. O yuzden fazla genelleme yapmamak gerekir. Nispeten plano, frisco gibi bolgeleri biliyorum ve bu bolgelerde kesinlikle guvenlik sorunu yok.
    finans , yazilim, havacilik ve lojistik sektorleri baya buyuk sektorler.

• Arkadaşlar GC ile Amerikaya gelen bir kişi Dallas'ta hayata tutunabilir mi?
    Orada ne kadar Türk var ve nasıl insanlar?
    Dallas iyi bir tercih mi?
    Houston ve Dallas arasında gelip gidiyorum sizce hangisi neden?
    Orada yaşayanlardan orada yaşadığı tecrübeleri bilmek istiyorum
    saygılar...🙏🏻 😀

• This post is deleted!

• @Murat-Yılmaz Ben inşallah ablamın yanına geçeceğim ilk etapta ve kendisi Planoda oturuyordu. Geçenlerde Mckinneyden ev aldılar ve oraya taşındılar. Bende malum olarak ilk etapta olacağım. İki tarafıda bana gösterdiği ve araştırdığım kadarıyla çok beğendim. Güzel bir yer ve pek sorun teşkil edecek bir durumda görünmüyor.

Log in to reply

DV2021 Talihlileri DV2021 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

59

9.2k
Users

2.5k
Topics

150.1k
| | | |