DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Shady-El-Shazly tesekkür ederim 🙂

• @tubasemra merhaba bizim da tarihimizde sizden bir kaç hafta sonra,yalnız bir şeyi merak ettim bende sürece f2a lı olarak başlamıştım ama sonrasında vatandaş oldum.Sizde de öyle bir durum olduğu,yoksa green cardlı eşi olarakmı randevu aldınız

• Merhaba arkadaşlar, bugün bana da Ağustos ayı için randevu maili geldi. Mail gelen herkesi tebrik ederim, bekleyenlere de en kısa süre içerisinde mail almalarını dilerim 🙏

• @Shady-El-Shazly teşekkürler, 3 Mart 2023.

• Mülakat çıkan arkadaşları tebrik ederim bazen diyorum bekledin bekledin geçensene neden statü değiştirdin diye kendime kızıyorum bizimle başvuran f2a olanlar onay yada aldı biz IR1e değiştirince süreç sıfırlandı sanırım değiştirdiğimiz ayda ır1 sürecini baştan aldılar gibime geliyor hayırlısı beklemeye devam şans kader diyelim en kısa zamanda ben dahil eski bekleyenlere gelir onaylar inşaallah

• @Başak-Ayhan Merhabalar green cart eşi olarak aldım randevüyü benim eşim vatandaşlık sürecini başlatamadı Türkiye’ye yanıma geldi bebek olduğu için hala yanımda gidince birlikte vatandaşlık sürecini başlatacağız

• Güzel haberler devam eder inşallah tebrik ederim herkesi

• @Shady-El-Shazly Teşekkürler☺️ Bekleyen herkese de en kısa zaman da mail gelir İNŞALLAH

• @eko
    Rica ederim ☺☺

• @tubasemra
    Rica ederim ☺☺

• Merhaba, pandemi zamaninda 3 adet covid19 aşım vardı. Son 1 senede yapılmış covid19 aşısı gerektiği için bu sabah 1 sinovac yaptırdım mecburen.. 2. Dozu yaptırmaya gerek var mı yoksa 1 doz yeterli oluyor mu unganlar için?

• Sitelerinde şu açıklama var:
    ÖNEMLİ: 12 yaş ve üzeri tüm adayların son 12 ay içerisinde en az 1 doz Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) onaylı aşı (Biontech, Sinovac, AstraZeneca, Johnson&Johnson) ile aşılanmış olması gerekmektedir.

• Yine unganlarin sitesinde söyle bir ibare var;

"Tek doz COVID-19 aşım var, ikinci dozu yaptırmama gerek var mı?
    Eğer ikinci doz aşınızı yaptırma zamanınız gelmişse, yani ilk dozu olalı 3 hafta geçtiyse, ikinci dozunuzu yaptırmanız gerekmektedir. Muayene sürecinize başlayabilirsiniz ancak dosyanız ikinci doz aşınızı olana kadar tamamlanamayacaktır. İkinci doz aşınızı tamamlayıp aşı belgenizi bize gönderdikten sonra dosyanız sonuçlandırılacaktır. Muayenenin geçerlilik süresi (6 ay) muayeneye başladığınız tarihte başlayacaktır, iki doz COVID-19 aşınızı tamamlayana kadar muayene sürecine başlamamayı tercih edebilirsiniz."

Geçen ay randevuya girmiş arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilirlerse sevinirim.

• Evet haklısınız, ben de okudum aynı linkte bu bilgi de. Haziranda mülakata giren arkadaşlarımızın daha önceki paylaşımları sanki tez doza işaret ediyor ama foruma giren olursa aralarında cevaplayacaklardır. Olmadı Unganlara mail atılabilir.

• Yarın ofisleri açıksa aramayı düşünüyorum. Eğer bir cevap alabilirsem COVID aşısı konusunda sizlerle de paylaşırım. Ama şuan COVID aşısı zorunlu tutmaları tamamen saçmalık.

• @Ihsan-Bal
    Mısır’da mesela covid aşısı gerekmiyor

• Mantıklı olan da o zaten. Şuan amerikada kimsenin COVID diye bir endişesi kalmadı.

• @tubasemra gözünüz aydın tebrikler

• @gembruce gözünüz aydın çok sevindim.

• @ftkaya1 gözünüz aydın tebrikler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

41

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.3k

| | | |