Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tugbafurkan tebrikler

• ⭐⭐⭐

@tugbafurkan tebrikler yeni hayatınızda mutluluklar ve başarılar...

• @tugbafurkan tebrikler yeni hayatınızda başarılar.

• @tugbafurkan Tebrik ederim, aslında sorulan sorular o kadar önemli ki, anladığım kadarıyla baştan beri görevli sizin ne kadar ciddi, hevesli ve kararlı olduğunuza ikna olmak istemiş gibi. Kafada net bir plan oluşturmak çok önemli. Bu deneyimi ayrıntılı olarak paylaştığınız için çok teşekkür ederim, başarılar 🙂

• @tugbafurkan tebrik ederim, hayırlı olsun,deneyiminizi paylaştığınız için teşekkür ederim,
    en yakın zamanda vize basılı pasaportunuzuda alırsınız umarım, yeni yaşamınızda bol bol mutluluklar ve başarılar

• @haymatlos_ Ispat etmek elbette zor değil ama sacmasapan bir nedenden sürecin ötelenmesi insanın canını sıkıyor.Yarın birgün cocugunu sen mi yaptin isapt et demezler insallah...

• @tugbafurkan Ktu dosyasi tasiyan diger aile de bizdik.Sizinle ayni kiside mulakat gerceklesti.5 yillik evliligin ispatini istedi bizden 🙂

• @tugbafurkan tebrikler yeni hayatınızda başarılar. darısı heycan ile bekleyenlere:))

• @crazycells Esim Tc vatandasi ver görüsmeye beraber katildik

• @phozz uluslararası geçerli evlilik cüzdanina ve e-devletten alinan vukuatli nüfus kayit örnegine itibar edilmemesi cok sacma.Adamlar resmen resmi belgeyi tanimadi.

• @Nothing-Man Eşimle beraber bir sorun yok.Inci gibi hazirladim dosyalari hicbir eksik yoktu.Klasik nereye gidiyorsunuz vs sorularina da gectik.Diger sorular da hep standartti.Anormal bir durum yoktu yani.Ona ragmen durduk yere sürecin uzamasi cok gereksiz.Planlar ertelendi,sinir stres oldugumuzla kaldik.Bence mülakatlar cok da rahat gecmiyor.Bugun gözlemledigim kadariyla her görevli farkli davraniyor,kimden ne cikacagi belli degil.Siyahi görevliyi kimse istemedi ama biz golü digerinden yedik

• @sadoshaq evet duydum sizin durumunuzu gerçekten çok saçma bi istek olmuş yani mantıklı bi tarafı yok ama yine de sizin surecinizin olumlu sonuçlanacağını düşünüyorum istedikleri fotoğraf kanıt ne varsa yollarsanız vizeniz onaylanacaktir inşallah biz geçmişe ait uçak biletlerini de götürdük eğer varsa siz de mailden falan bulup koyabilirsiniz aslında

• @harikeyn teşekkür ederim:)

• @Muhtaradana sagolun muhammet bey siz de bi çok konuda bilgilendirdiniz bizi teşekkür ederiz

• @Oktay-İbiş teşekkür ederiz..

• @turcouz evet dediginiz gibi en başından beri tavrı hep olumluydu çünkü yüz ifadesi falan da

• @Nothing-Man teşekkür ederiz..

• @Arzub sagolun teşekkürler..

• @tugbafurkan tebrikler, mutluluklar bu arada 😊
    Sanırım burada okuduklarımızdan sağlık sigortasıyla ilgili ilk somut gösterge sizin mülakattan çıkmış görünüyor ben arada kaçırmadıysam.

Başta kasım mülakatları olmak üzere önümüzdeki en az 1-2 ayın mülakatları çok sürprizli geçecek sanırım, yeni sorular yeni gereksinimler üzerinde durulan yeni konular yeni hassasiyetler yeni maddi beklentiler.. Aktarılan deneyimler altın değerinde bu anlamda, özellikle sıra bekleyen arkadaşların hazırlıkları ve çıkabilecek sorunları öngörüp bertaraf edebilmeleri için, o yüzden aktaran herkese ayrıca teşekkürler..

• @crazycells Ben 7 Mayıs'ta acele ile ds260 formu doldurmustum.Yazicidan çıkarttım.Elimde bazı yaprakları mevcut diğerleri kayıp.Email adresine göndermeyi tiklamadim.Bu evrakları nasıl tekrar elde edebirilm.maalesef bir tek ben aynı durumda değilim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |