Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Oktay-İbiş Çok teşekkür ederim

• Hayırlı olsun. Darısı bizim başımıza.

• @Muhtaradana Size özel olarak canı gönülden teşekkür ederim. Birçok konuda emali olmayan yardımlarda bulundunuz. Size minnettarım. Tekrar saolun. Sizin mülakatınızı özel olarak takip edeceğim. Saygı ve hürmet ile aziz dostum

• @Milad-Kardox tebrikler yeni hayatınız da başarılar.Gideceğiniz eyalet neresi olarak belirtmiştiniz ?

• @Nothing-Man Teşekkür ederim. eyalet Teksas demiştim

• @ilhanucarus Teşekkür ederim. Umarım dilediğiniz gibi olur

• @Milad-Kardox Tebrik ederim yeni hayatınız da başarılar dilerim.

• @gkhn35 Teşekür ederim.

• Dün pasaportlar elimize ulaştı.esimin vize de sorun yok ama benim vizeyi yapistirirken pasaport sayfasının biraz disina taşmış.daha önce bunu tecrübe eden oldumu bir sorun teşkil eder mi ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Milad-Kardox hayırlı olsun umarım herşey bugün kü mülakat gibi sorunsuz şekilde akar gider. Mülakat görevlisi tipi nasıldı hangi dilde yaptınız bir de sizin mesleğiniz ne idi

• @ayvalik10 Teşekkür ederim. Umarım söylediğiniz gibi herşey sorunsuz olur. Mülakatı gerçekleştiren hanımefendi Asya kökenli bir Amerikalı idi. Mülakatı İngilizce olarak yaptık. Eşiminde Asyalı olması avantaj oldu. Mülakatı gerçekleştiren hanımefendi eşimin ülkesi konusunda çok olumlu ilgi ve seyahatlere sahipti. Mesleğim Tekstil

• @gkhn35 böyle bir tecrübe vardı 2019 deneyimlerinde olması lazım, bulursam iletiyi buraya atarım, ama sanırım bir problem olmuyordu

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Milad-Kardox çok teşekkür ederim soruları sordum çünkü bu sene çok farklı bir mülakat yolu izliyorlar. Ondan mülakata giren herkese bu soruları sorucam eğer cevap verirlerse ozaman bir tabloda toplayıp oradan bir varsayım çıkarabiliriz. @Muhtaradana burada yazılmayan mülakatlar var mı bildiğin

• @ayvalik10 var henüz paylaşmadılar sanırım

• @crazycells mesela ben kimlik yenileme işlemi için nüfus müdürlüğüne gittiğimde çocuklar için alıverdim iki dakikada. Mis gibi oldu. İlla e-devletten olacak diye bir şey yok bence.

• @Milad-Kardox Tebrik ederim, deneyiminizi aktardığınız için çok teşekkürler. Sağlık sigortası konusu belirsiz süre yürürlükten kalktı, tekrar açılmadan herkes dereyi geçer umarım 🙂

• @gkhn35, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Dün pasaportlar elimize ulaştı.esimin vize de sorun yok ama benim vizeyi yapistirirken pasaport sayfasının biraz disina taşmış.daha önce bunu tecrübe eden oldumu bir sorun teşkil eder mi ?

merhaba, tebrikler oncelikle. esim asıl talihlidir ve onunki de az disarı tasmıs olarak basılmıştı. bir sorun teşkil etmedi girişte.

• @Milad-Kardox sizin sponsorluk veya iş mektubunuz var mıydı acaba

• @Milad-Kardox neyi daha çok inceledi acaba banka hesap geçmişinizi olabilir mesela dikkatinizi çeken bisey oldu mu ozellikle baktığı

• @turcouz Teşekkür ederim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |