Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• merhaba pasaportun ilk sayfasını fotoğraf çekip maile öyle atsam olur değil mi

• ⭐⭐⭐

@fposul

bu videoyu izleyebilirsiniz. Bu arada @Muhtaradana hocamıza katkılarından dolayı teşekkür ederim

• @fetihy teşekkürler

• ⭐⭐⭐

@fposul rica ederim efendim kolay gelsin 😊

• @crazycells Merhaba, benim 5 Kasim'da mulakatim var. Sanirim bu saglik sigortasi isi beni de etkileyecek. Normalde sponsporum var ve hesapta cok az bir miktar para gosterecegim. Fakat soyle bir sikinti var; vizeyi alabilirsem 6 ay icinde giris yaptiktan 3-4 hafta sonra Turkiye'ye donecegim ve buradaki okulumu tamamlayip Eylul 2020 gibi Amerika'ya yerlesecegim. Bu durumda ilk ziyaretim suresince (yaklasik 1 ay) gecerli olacak bir sigorta ucreti gostermem yeterli olur mu? Verilen linkte "Approved health insurance" secenekleri arasinda "Visitor health insurance plans with adequate medical coverage for a minimum of 364 days or until the beginning of planned, extended travel outside the United States" var. Bu benim durumum icin gecerli olur mu? Yoksa cok daha yuksek bir miktar mi gostermem gerekir?

• @crazycells merhaba sonunda KCC den mail geldi, benden evraklar isteniyor. Belgelerle ilgili birkaç sorum olacak.

1. e-devletten alınan vukuatlı doğum belgesi kişi mi? aile mi? olarak olarak alınacak (19 yaşında bekar olarak gideceğimden hangi seçenekten alınacak) (e-devlet sadece Türkçe olarak veriyor tercüme ettirmeye gerek var mı?)
    2. Askerlik kaydı e-devlet sadece Türkçe olarak veriliyor tercüme ettirmeye gerek var mı?
    3. Adli sicil kaydı hem ingilizce hem de Türkçe olarak veriliyor acaba hangisini göndermek gerekir? (ikisini de göndermeye gerek var mı?)
    4. Pasaportun PDF i dışında başka bir belge göndermeme gerek var mı? (Bekar olduğumdan ve Mahkeme durumum olmadığından dolayı)

Son olarak mail bana ulaştıktan kaç gün içinde hazırlayıp göndermek gerekir?

• @EDM sira numaraniz kactir

• @nfs741 merhaba, 2020EU000021XXX

• Anladim simdiden hayirli olsun

• @nfs741 teşekkürler. çıkan herkese hayırlı olsun.

• @EDM

1. Kişi olarak alacaksınız, tercümeye gerek yok, Türkçe olur,
    2. Tercümeye gerek yok,
    3. Adli sicil kaydı ingilizce ve arşiv kayıtlı olacak, e-devletten alabilirsiniz,
    4. Başka belge yok.

Herhangi bir süresi yok, mümkün olan en kısa sürede ve doğru gönderiniz.

• @oez, teşekkürler.

• @EDM meil saat kac gibi geliyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@alico, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@crazycells ben su an mulakata katilmayacagimi belirtip diger tum belgeleri gonderdigim de hakkımı kaybetmis olmam degil mi?
    daha sonrasinda belgerimi tamamladiğimda gonderip mulakata katilabilir miyim?

sorun olmaz, katilabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@usaforsure, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhaba,

Mulakat icin istenen belgeler arasinda bosanma belgesi de var. Vukuatli Nufus kayit belgesinde zaten bosanma bilgileri yaziyor aslinda, ek olarak bir belge almam gerekiyor mu bir yerden acaba? Bilgisi olan var mi?

Bosanma belgesini ceviri yapmadan gonderebilirsiniz.

• ben mail gönderirken case number' ın başındaki sıfırları yazmadım sorun olur mu ?

• Merhabalar.
    4 Kasım mülakatımız için istenen belgeleri topladık.Hesap dökümünü de aldık ama birikimlerimiz vadeli hesapta olduğu için hesapta vade bitiş ve başlangıç tarihlerin de artı eksi olarak gözüküyor.Hesap dökümünün son bakiyesinde doğal olarak gözükmüyor.Bankacı arkadaş varlık raporu verdi ama konsolosluk varlık raporunu kabul ediyor mu ? Daha önce bununla ilgili bir bilgi bulamadım.

• ⭐⭐⭐

@stilll, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

ben mail gönderirken case number' ın başındaki sıfırları yazmadım sorun olur mu ?

2020EU26xxx şeklinde yazdıysanız herhangi bir sorun olmaz. Bir sorun olması durumda size maille bildiriyorlar zaten. Endişelenmeyin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gkhn35, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar.
    4 Kasım mülakatımız için istenen belgeleri topladık.Hesap dökümünü de aldık ama birikimlerimiz vadeli hesapta olduğu için hesapta vade bitiş ve başlangıç tarihlerin de artı eksi olarak gözüküyor.Hesap dökümünün son bakiyesinde doğal olarak gözükmüyor.Bankacı arkadaş varlık raporu verdi ama konsolosluk varlık raporunu kabul ediyor mu ? Daha önce bununla ilgili bir bilgi bulamadım.

varlik raporunda toplam miktar yaziyor mu?

• @nfs741, mail TSİ 23.00 te gelmiş

Benzer Başlıklar

• 5
  • 6431
  • 4311
  • 358
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |