Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

• Şuan hangi numaralar için mülakat tarihi verildi??

• @crazycells Tesekkurler

• @ayvalik10 çok teşekkürler

• ⭐⭐⭐

@Semihmete, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Şuan hangi numaralar için mülakat tarihi verildi??

Bu ay sonunda 8600’e kadar olan numaralar aralık ayı için mülakat maili alacaklar

• @bolatmali mülakat tarihi maillemi geliyor ve mail harici nerden kontrol ediyoruz bilgi verirseniz sevinirim tesekkurler

• @EBK lotoyu kazandığınızı öğrendiğiniz sayfaya tekrar sıra numaranızı girerek bakabiliyorsunuz.

• @huseyın-d tesekkurederim

• DV 2020 yi 10 ekim de gelen bir maille beklemediğim anda kazandıgımı öğrendim.baştan reklam heralde diye düşünürken dvlottery den confirmation number la bunu dogruladım.sözleşmem gereği yıl sonuna kadar mevcut işten ayrılmam ve boş vaktim sıkıntılı.dp260 ı geç doldurmamda sıkıntı olur mu?en geç ne zamana kadar doldurmam gerekir ve doldurduktan kaç gün sonra mülakat tarihi belli olur?

• @crazycells @Muhtaradana ve kıymetli Yeşilkart forum sakinleri,
    Yurtdışı adli sicil kaydımın bana ulaşması tahminen 1 ay yada bir miktar daha uzun sürebileceği için bu eksik haricindeki tüm evrakları göndermeye karar verdim.

Bu sene bu şekilde herkesten erkenden evrak istedikleri için biraz endişeliyim açıkçası değişik bir uygulama yapıpta arada beni kaynatmalarından korkuyorum biraz. En azından başvurumdan vazgeçmediğimi bilmelerini istiyorum.

Sorum şu, evrakları gönderirken yurtdışı adli sicil kaydımın eksik olduğunu evrakı en kısa sürede tamamlayacağımı belirteyim mi yoksa herhangi bir açıklama yapmadan olduğu kadarını göndererek onların farketmesini yada beni uyarmasını mı bekleyeyim.

Peki hiç uyarmayıp senin evrakların tamam derlerse ne yapayım o zaman görüşmeye giderken evrakı yanımda götürür sormaları halinde durumu açıklarım öyle mi?
    Yoksa hiç sormasalar senin evraklar tamam deseler bile eksik evrakı tamamladığımda tekrar mı mail atsam?

Şimdiden teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@burakk numaran büyük zaten tüm evrakların tamam olunca gönderirsin Türkiye mantığı ile sakın kentucky departmanı öyle düşünme yok unuturlar bence o işi unut gelsin evrak sonra gönderirsin sonuçta sana mülakat maili mayıstan önce gelmez

• ⭐⭐⭐

@burakk, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells @Muhtaradana ve kıymetli Yeşilkart forum sakinleri,
    Yurtdışı adli sicil kaydımın bana ulaşması tahminen 1 ay yada bir miktar daha uzun sürebileceği için bu eksik haricindeki tüm evrakları göndermeye karar verdim.

Bu sene bu şekilde herkesten erkenden evrak istedikleri için biraz endişeliyim açıkçası değişik bir uygulama yapıpta arada beni kaynatmalarından korkuyorum biraz. En azından başvurumdan vazgeçmediğimi bilmelerini istiyorum.

Sorum şu, evrakları gönderirken yurtdışı adli sicil kaydımın eksik olduğunu evrakı en kısa sürede tamamlayacağımı belirteyim mi yoksa herhangi bir açıklama yapmadan olduğu kadarını göndererek onların farketmesini yada beni uyarmasını mı bekleyeyim.

Peki hiç uyarmayıp senin evrakların tamam derlerse ne yapayım o zaman görüşmeye giderken evrakı yanımda götürür sormaları halinde durumu açıklarım öyle mi?
    Yoksa hiç sormasalar senin evraklar tamam deseler bile eksik evrakı tamamladığımda tekrar mı mail atsam?

Şimdiden teşekkür ederim.

1 ay uzun bir süre değil, bu yüzden evraklarınız tamamlanınca gönderin. Dv-2020 süreci daha yeni başladı endişelenmeyin.

• @burakk en son dediğiniz mantıklı gözüküyor, Police certificate gelince onuda atarsınız,, siz mevcutları gönderin(herhangi bir nota gerek yok) bence

• @ayvalik10 @bolatmali
    Abi adamlar her sene yöntem değiştiriyorlar ne düşündüklerini kimse bilmiyor. Neden herkese erkenden evrak maili yolladıklarını anlayamadık henüz. O yüzden belki yeni bir uygulama ile yanıt vermeyenleri arkalara atıyor olmasınlar?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@burakk arkaya atmak diyebir şey yok

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@turkish16, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

DV 2020 yi 10 ekim de gelen bir maille beklemediğim anda kazandıgımı öğrendim.baştan reklam heralde diye düşünürken dvlottery den confirmation number la bunu dogruladım.sözleşmem gereği yıl sonuna kadar mevcut işten ayrılmam ve boş vaktim sıkıntılı.dp260 ı geç doldurmamda sıkıntı olur mu?en geç ne zamana kadar doldurmam gerekir ve doldurduktan kaç gün sonra mülakat tarihi belli olur?

en yakin zamanda doldurmanizi tavsiye ederim, bu bilgiler icin konunun ilk iletisini okuyabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐

@burakk, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@ayvalik10 @bolatmali
    Abi adamlar her sene yöntem değiştiriyorlar ne düşündüklerini kimse bilmiyor. Neden herkese erkenden evrak maili yolladıklarını anlayamadık henüz. O yüzden belki yeni bir uygulama ile yanıt vermeyenleri arkalara atıyor olmasınlar?

Süreç sizin süreciniz.. nasıl yönetmek istiyorsanız yönetebilirsiniz. Bizimkisi sadece tavsiye

• merhabalar,
    örnegin bekarım ve evlilik cüzdanı yok haliyle 🙂
    konuda göndermediginiz belgelerin açıklaması yazılmalı diye not düşülmüş.
    bu açıklama bu gibi bir durum için de geçerli midir ? yoksa özel durumdan tamamlanamayan belgeler için mi açıklama gerekiyor ?

• @stilll, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

merhabalar,
    örnegin bekarım ve evlilik cüzdanı yok haliyle 🙂
    konuda göndermediginiz belgelerin açıklaması yazılmalı diye not düşülmüş.
    bu açıklama bu gibi bir durum için de geçerli midir ? yoksa özel durumdan tamamlanamayan belgeler için mi açıklama gerekiyor ?

ds260'da daha önce evlenmediginizi belirttiyseniz(single) olarak , aciklama yapmaniza gerek yok.

• Hala evrak onay mail gelmedi 🤷♂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |