Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @bolatmali Teşekkür ederim. Malumunuz evlilik cüzdanı tek olduğu için, her ikimiz için müşterek tek olarak mı gönderileceği konusunda kafam karışmıştı. boşandığım eşimle 7 yıl sonra tekrar evlendiğim için boşanma kararı da hem onun hem benim için ayrı ayrı mı olacak? Şu halde, boşanma ve ceza mahkeme kararları yeminli tercüman tarafından ingilizceye tercüme ettirilecek

• ⭐⭐⭐

@TURKEYANDUSA, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@bolatmali Teşekkür ederim. Malumunuz evlilik cüzdanı tek olduğu için, her ikimiz için müşterek tek olarak mı gönderileceği konusunda kafam karışmıştı. boşandığım eşimle 7 yıl sonra tekrar evlendiğim için boşanma kararı da hem onun hem benim için ayrı ayrı mı olacak?

Bu konu hakkında sayın @crazycells in görüşlerinizi beklemenizi tavsiye ederim

• @bolatmali, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Öncelikle tebrik ederim
    Bunu tam olarak bilmek zor. Siz bir an önce mailinizi gönderin. Mülakat için önce bültende numaranız aktif olması lazım. Bu ay açıklanan bülten 8600.

Öncelikle tebrik ederim
    "Bunu tam olarak bilmek zor. Siz bir an önce mailinizi gönderin. Mülakat için önce bültende numaranız aktif olması lazım. Bu ay açıklanan bülten 8600." Forumda yayınlanan BÜLTEN'de Kasım ayı 6000 görünüyor. Yanlış mı yazdınız acaba?

• ⭐⭐⭐

@bolatmali, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Öncelikle tebrik ederim
    Bunu tam olarak bilmek zor. Siz bir an önce mailinizi gönderin. Mülakat için önce bültende numaranız aktif olması lazım. Bu ay açıklanan bülten 8600.

Öncelikle tebrik ederim
    "Bunu tam olarak bilmek zor. Siz bir an önce mailinizi gönderin. Mülakat için önce bültende numaranız aktif olması lazım. Bu ay açıklanan bülten 8600." Forumda yayınlanan BÜLTEN'de Kasım ayı 6000 görünüyor. Yanlış mı yazdınız acaba?

Kasım ayının bülteni daha açıklanmadı.
    Kasım ayına daha gelmediğimiz için.
    Şuanda ekim ayındayız.
    Açıklanan bülten ekim ayının.
    Ekim ayı olarak açıkalanan bültende 8600

• ⭐⭐⭐

@bolatmali BÜLTEN.jpeg

Bülteni şuradan takip etmelisiniz;

17 Ekim 2019 tarihi itibariyle açıklanan bülten EU bölgesinde 8600.

Tam olarak neyi anlamadığınızı sorarsanız sizlere daha iyi yardımıcı olabilirim.

• @bolatmali Bültende B başlığında DV EU bölgesi 6000 iken C başlığında 8600 görünmektedir.
    B . KASIM AYI AYI İÇİN ÇEŞİTLİLİK HAYATI (DV) KATEGORİSİ'NDE 6000 iken,

C. ÇEŞİTLİLİK (DV) KATILIMCI KATEGORİ RANKASI CUT-OFF'LER ARALIK'TA BAŞVURACAK Başlığında 8600 görünmektedir

• Afrika neden bu kadar yüksek ?

• ⭐⭐⭐

@bolatmali Bültende B başlığında DV EU bölgesi 6000 iken C başlığında 8600 görünmektedir.
    B . KASIM AYI AYI İÇİN ÇEŞİTLİLİK HAYATI (DV) KATEGORİSİ'NDE 6000 iken,

C. ÇEŞİTLİLİK (DV) KATILIMCI KATEGORİ RANKASI CUT-OFF'LER ARALIK'TA BAŞVURACAK Başlığında 8600 görünmektedir

B- kısmı Eylül ayında açılanan rakamlar,
    Kasım ayında mülakata girecek adaylar.

C- kısmı Ekim ayında açıklamam rakamlar,
    Aralık ayında mülakata girecek adaylar.

Siz burada neye takıldığınızı anlatırsanız daha iyi olur?

• @bolatmali Teşekkür ederim takılmadım. sayılar farklı olunca netleştirmek istedim. Şu durumda Kasım ayında 8600'e kadar mülakat daveti olarak anlamış oldum.

• ⭐⭐⭐

@Nothing-Man, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Afrika neden bu kadar yüksek ?

Afrika bölgesinde max case 78k
    EU bölgesinde max case 55k
    Bundan dolayı olabilir.
    Açıklanacak olan bültenler bu konu hakkında daha iyi fikir edinmemizi sağlayabilir

• Selamlar. Hali hazırda lise diplomam yok, süreç içerisinde halletmeye çalışacağım. Bu durumla ilgili iki sorum var;

1- Süreç içerisinde açık liseden diplomamı alıp, mülakat tarihine kadar yetiştirebildiğimi düşünürsek; DS-260 formunda durumumu nasıl seçmem gerekir? Sonrasında değişiklik mi yapmalıyım?

2- Diğer yandan 16 yıldır profesyonel olarak müzisyenlik yapıyorum, çeşitli akademi ve kurumlardan da sertifikalarım var. '' https://www.onetonline.org/ '' da mesleğim zone4 te ve SVP'si 7.0 . Lise diplomamı halledemediğim koşul için bu durumumu nasıl kullanabilir ve gösterebilirim. Belki biliyorsunuzdur bizim ülkemizde müzisyenler illegal olarak çalışıyor. Yıllardır çalıştığım kurum ve sanatçıların hiç biriyle resmi olarak bir ilişkim yok. Buradaki durumu nasıl beyan etmeliyim ya da nasıl bir yol izlemeliyim. Tecrübesi olanlardan yardım bekliyorum, teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@3sonmez, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Selamlar. Hali hazırda lise diplomam yok, süreç içerisinde halletmeye çalışacağım. Bu durumla ilgili iki sorum var;

1- Süreç içerisinde açık liseden diplomamı alıp, mülakat tarihine kadar yetiştirebildiğimi düşünürsek; DS-260 formunda durumumu nasıl seçmem gerekir? Sonrasında değişiklik mi yapmalıyım?

2- Diğer yandan 16 yıldır profesyonel olarak müzisyenlik yapıyorum, çeşitli akademi ve kurumlardan da sertifikalarım var. '' https://www.onetonline.org/ '' da mesleğim zone4 te ve SVP'si 7.0 . Lise diplomamı halledemediğim koşul için bu durumumu nasıl kullanabilir ve gösterebilirim. Belki biliyorsunuzdur bizim ülkemizde müzisyenler illegal olarak çalışıyor. Yıllardır çalıştığım kurum ve sanatçıların hiç biriyle resmi olarak bir ilişkim yok. Buradaki durumu nasıl beyan etmeliyim ya da nasıl bir yol izlemeliyim. Tecrübesi olanlardan yardım bekliyorum, teşekkürler.

Diplomayı almanız ne kadar sürer?

• @TURKEYANDUSA hayır aralık ayında max 8600’e kadar olan numaralar aktif.

• @bolatmali Şu an onun araştırması içindeyim, net bir şey söyleyemiyorum. 1 hafta içinde belli olacak gibi.

• ⭐⭐⭐

@bolatmali Şu an onun araştırması içindeyim, net bir şey söyleyemiyorum. 1 hafta içinde belli olacak gibi.

Eğer kısa sürede alabilecekseniz, hem evrak mailini, hemde formunuzu diplomayı aldıktan sonra gönderebilirsiniz.
    Mesleki deneyim olarak onay alan arkadaşlar var. Ama inanın lise diplomasına sahip olarak onay almak çok daha kolay süreç olur sizin için

• Selamlar mülakat tarihime 15 gün kaldı..muayene için belgeleri karıştırırken gördüm ki ds-260 çıktısında annemin kızlık soyadı yerine evlendikten sonraki soyadını yazmışım.
    Sitede yaptığım aramada çok çeşitli cevaplar verilmiş.ds-260 açtırmalı mıyız yoksa büyükelçiliğe mi gitmeliyiz? veya mülakat günü değişim yapmak mümkün müdür?
    Gerçekten süre kısaldığından dolayı panik oldum.Bilgisi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

• @serkan-c evet mülakat günü konsoloslukta bu değişikliği yapabilirsiniz, unutmayın ama
    Aynı durum Ekim ayında mülakata giren bir arkadaşımıza da oldu hatırladığım kadarıyla
    Ama bu durumu mülakatı yapan konsolosluktaki görevli farketmiş, bunu farkedip değiştirmeseydik ilerde sizin için sorun olabilirdi demiş

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bolatmali Teşekkür ederim. Malumunuz evlilik cüzdanı tek olduğu için, her ikimiz için müşterek tek olarak mı gönderileceği konusunda kafam karışmıştı. boşandığım eşimle 7 yıl sonra tekrar evlendiğim için boşanma kararı da hem onun hem benim için ayrı ayrı mı olacak? Şu halde, boşanma ve ceza mahkeme kararları yeminli tercüman tarafından ingilizceye tercüme ettirilecek

Ayni belgeyi iki kere isimlendirerek gonderin, KCC belgelerin hepsini ayrintili incelemedigi icin belgeyi eksik olarak nitelendirebilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Selamlar. Hali hazırda lise diplomam yok, süreç içerisinde halletmeye çalışacağım. Bu durumla ilgili iki sorum var;

1. Su anki bilgileriniz neyse o sekilde yazmalisiniz. Mulakata bu sekilde girebilirsiniz, formu degistirmenize gerek yok. Konsolos gerekli guncellemeleri yapar.

2. SVP'nin 7'den buyuk olduguna emin olun, genelde tek bir sayi degil bir araliktir SVP, bilginize. Gercekten calistiginiz yerleri yazabilirsiniz, hepsi resmen kayitli olmasa da...

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |