Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @rana teşekkür ederim

• @mefese teşekkür ederim, hepimize hayırlı olsun 🙂

• @mefese çok çok teşekkür ederim, hepimiz süreç hakkında pozitif düşünüyoruz sanırım artık😀ben yakın zamanda daha güzel haberler alacağımıza inanıyorum, forumda sürecini yazan, sürece elinden geldiğince katkıda bulunan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim

• @Cemil-Özkaya bunu önümüzde ki açıklanacak bültenlerden öğrenebiliriz, şu an için maalesef bir tahminde bulunamıyoruz

• Selam dostlar, Bugün evrak talep maili geldi, ancak bir konuya takıldım. ASIL talihli benim ve DS-260 formuna eşimi de dahil edip göndermiştik. ( 21 den büyük oldukları için gidecek çocuk yok) evrak istek maili sadece bana geldi. Eşime de gelmesi gerekiyor muydu? Bana gelmesi yeterli mi? Teşekkürler...

• ⭐⭐⭐

@TURKEYANDUSA, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Selam dostlar, Bugün evrak talep maili geldi, ancak bir konuya takıldım. ASIL talihli benim ve DS-260 formuna eşimi de dahil edip göndermiştik. ( 21 den büyük oldukları için gidecek çocuk yok) evrak istek maili sadece bana geldi. Eşime de gelmesi gerekiyor muydu? Bana gelmesi yeterli mi? Teşekkürler...

Evrak maili sadece asıl talihliye geliyor.
    Kendinizin ve eşinizin evraklarını hazırladıktan sonra gönderimini sağlarsınız.

• @TURKEYANDUSA Bizde de sadece asıl talihliye yani eşime mail geldi. Yancılara mail yok 🙂

• Bu arada tekrara düşsekte hatırlatmakta fayda var: Mailiniz KCC e ulaşınca (The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email and is currently processing your documents...) ile başlayan otomatik cevap maili alacaksınız. Sonrasında sanırım evrak onay maili ve current olmayı bekleyeceğiz..

• KCC'den evrak maili alanlara tebrikler! 2020 talihlilerinin güzel haberlerini okudukça kendimize çıkmış gibi seviniyoruz 😊 Allah tamamına da erdirir inşallah ( tamamı = gc) 😁

• @cato hiç bir sıkıntı olmaz siz doktor randevusunada yeni pasaportla gidin, zaten doktor randevusunu genellikle mülakattan 2-3 gün önceye alıyor talihliler

• @aaktas29 @bezdarniy bir bakarmısınız bu soruya

• @aaktas29 aynen, vize alacak her kişi için oluşturmak lazım

• @Alparslan-BIYIK Amerikadaki yaşam için polis belgesi istenmiyor, zaten konsolosluk abd deki bütün adli geçmişinizi görüyordur

• @Passion teşekkür ediyorum, çok naziksiniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aaktas29, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Muhtaradana Çok teşekkür ederim size de en yakın zamanda gelir inşallah. Benim 6 gün önce bir kızım oldu. Şimdi onun için de bir forum doldurmak gerekiyor mu? Gerekiyorsa ds260'ı KCC'ye mail atarak mı açtırıyoruz?

Hayirli, ugurlu olsun. Cocugunuzun bilgilerini eklemek icin DS-260 formunuzu actirmalisiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cato, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@crazycells sanırım tam olarak izah edemedim. haklısınız tam acıkca yazamadım belki de.
    Olay su : su anki pasaportun süresi 2020 temmuz da bitecek ve ben bugün (16/10/2019) KCC den gelen mail e istinaden temmuz 2020 de süresi dolacak pasaport bilgilerimi e mail la gönderdim(16/10/2019) . Takip eden 2020 yılı Haziran ayında numaram current oldu( diyelim) ve 2020 Ağustos ayında mülakata gireceğim kesinleşti. Ama ben 16/10/2019 tarihinde süresi geçmiş bir pasaport bilgisi vermiş oldum. 2020 yılı Ağustos ayında e mailla öncesinde gönderilmiş ama o tarihte süresi geçmiş bir pasaportla mülakata giremeyeceğim için 2020 Haziran ayında yeni pasaport başvurusu yapıp durumu Ankara ya bildirmem ve mülakata eski ve yeni pasaportla girmem bir sakınca (sürecin uzaması vb) dogurur mu? bunu netleştirmek istedim. Bu konuyu sunun ıcın önemsiyorum. 4 kişilik bir aile oldugumuzdan yenileme bedeli bugun ıcın ciddi bir rakam tutuyor. Ödemeyi biraz ötelemek istiyorum.

Sorunuzu anladim 🙂 cevabim ayni. Bir problem olmaz, zaten boyle olmasi gerekiyor. Pasaportunuzun suresi yeterli olmayacaksa mulakattan once bunu uzatmaniz zaten yapilmasi gereken islem.

• @Muhtaradana Tebrik ederim kardeşim, bana da dün akşam geldi 21:49'da, senin mesajını fark edememişim, hayırlı uğurlu olsun 🙂

Bu arada bana gelen mailde şöyle bir ayrıntı dikkatimi çekti; mailin geliş tarihi 16/10/2019, peki bu resimdeki tarih nedir acaba? KCC Email.jpg

• @Muhtaradana Tebrik ederim, umarım isteyen herkesin olumlu bir şekilde sonuçlanır bu süreci.

• KCC'ye evrakları Kasım sonunda göndersem bir sorun olur mu? Çok mu geç kalırız?

• günaydın ; tebrikler sürecin devamı da çok hızlı olur umarım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

43

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |