Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@cato, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Aekadaşlar az önce evrak için mail aldım. Sorumu tekrar ediyorum @crazycells engin bilginize ihtiyacım var. Pasaportun süresi 2020 temmuz da doluyor. Mülakat tarihi de bu sürenin sonrasına sarkabilir. Bugün için mevxut pasaport bilgilerimi göndersem ve mülakat tarihinde süresi geçen pasaportumla beraber yenilenmiş pasaportumu götürsem bir sorun olur mu?

neden sorun olacagini dusunuyorsunuz, tam anlayamadim.
    Zaten dogru olani yapiyorsunuz?

Suresi gecmek uzere olan pasaportla mulakata giderseniz, o durumda sorun olur...

• @bolatmali, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@ossy, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

arkadaşlar bugün bana da evrak talep maili geldi.sormak istediğim sorular var yardımcı olabilirseniz sevinirim.ilk sorum e devletten belge alırken hangi kuruma vereceksiniz diyor o bölüme ne yazmam gerekiyor.konuda abd ankara konsolosluğu yazan da var Kentucky Consular Center yazanda var.ikinci sorum da mahkeme kayıtları konusunda olacak sicilim temiz ve ilk sayfada Eger bu belgelerden alamadiginiz varsa, neden alamadiginiza dair bir aciklama yazip bunu KCC'ye gondermelisiniz yazıyor.acaba herhangi bir yazı yazmam gerekiyor mu yoksa bununla ilgili hiçbir şey geri göndermem gerekmiyor mu?üstatlara selam olsun ilgilenebilirseniz sevinirim...

“Kentucky Consular Center” yazın çünkü evraklarınızı konsolosluğa göndermiyorsunuz.

Siciliniz temiz ise bunu ayrieten belirmenize gerek yok. Adli sicil kaydı bunu belgeleyecektir zaten

Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ediyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@recii35, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar KCC den evrak maili geldi, mailin aciklamalar kisminda, eger bir nedenle belgeleri temin edemiyorsaniz jpeg veya pdf olarak temin edememe nedeninizi belirtin gibi bir sey diyor, burada sunu sormak istiyorum; temin edememe degil de oyle bir belgeye sahip degilsek bunu da mi aciklamamiz gerekiyor? (Ornegin bayanlar icin askerlik belgesi veya yurt disinda belirtilen sureden daha az kalan kisinin adli sicil belgesi)

zaten gondermeniz "gerekmeyen" bir belgeyi neden gondermediginizi aciklamaniza gerek yok.

• @albayrakkosova tebrik ederim, hayırlı olsun

• Bugün KCC'den evrak talep maili olduk. Çok hızlı oldu sanki. Mutluyuz.:)

• @rana geçmiş olsun

• @aaktas29 tebrik ederim, hayırlı olsun

• @aaktas29 tebrikler 👏👏

• @Muhtaradana Çok teşekkür ederim size de en yakın zamanda gelir inşallah. Benim 6 gün önce bir kızım oldu. Şimdi onun için de bir forum doldurmak gerekiyor mu? Gerekiyorsa ds260'ı KCC'ye mail atarak mı açtırıyoruz?

• @aaktas29 çok sevindim, aynen, add applicant kısmının açılması için bebeğinizin doğduğunu da yazarak, ds260 formunun açılmasını talep edin
    Bebeğe kimlik çıkarttınız mı, nufus kayıt örneğinde gözüküyor mu? Kontrol edermisiniz

• @rana bu arada ungan kliniğine ödenen söylediğim miktar. Tatlılar için 692 tl ödedik kişi başı. Ungana ödeme yaparken söyledik ama ayrı çalışıyoruz dedi.

• @rana tahliller* 😊

• @rana :))))))))) bi an dedim ne tatlısı 🙂

• Arkadaşlar banada 20:06 itibariyle evrak talep email i geldi, çok sevinçliyim, elim ayağım titriyor, açmadan size bildirim görüntüsünü atayım20191016_200836.jpg

• @Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar banada 20:06 itibariyle evrak talep email i geldi, çok sevinçliyim, elim ayağım titriyor, açmadan size bildirim görüntüsünü atayım20191016_200836.jpg

Tebrik ederim, hayirli olsun

• @Muhtaradana
    tebrikler hocam

• @miralam çok teşekkür ederim

• @Burak-Erdoğan çok teşekkür ederim

• @Muhtaradana tebrikler 👏

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar banada 20:06 itibariyle evrak talep email i geldi, çok sevinçliyim, elim ayağım titriyor, açmadan size bildirim görüntüsünü atayım20191016_200836.jpg

Tebrik ederim. Çok sevindim :))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |