Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @bolatmali herkese bol şanslar. randevumuz aynı gun 1 kasım cuma gunu karşılaşacağız buyuk olasılıkla.

• @hamzamurat, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@bolatmali herkese bol şanslar. randevumuz aynı gun 1 kasım cuma gunu karşılaşacağız buyuk olasılıkla.

Merhaba hocam. Şu foto siz nasıl halletmiştiniz başvuru yaparken hatırlıyor musunuz? Fotoğrafcı da değil mi? Cevap evet ise ne demiştiniz veya boyutları filan siz mi söylediniz veya o kendi mi biliyordu bu sene şansa bırakma istemiyorum. Harfiyen uyayım istiyorum.

• @hamzamurat problemin çözüldüğüne sevindim

• @Miraç-Yavuz, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

iyi günler arkadaşlar 2020 green card kazananlardanım ds260 formumu doldurdum o saatten beri vize için haber bekliyorum takip edebileceğim bir yer varmı vize bülteni için

Bu konunun ilk iletisini okuyunuz 🙂
    İmzanızı aşağıdaki bilgileri girerek güncellerseniz ilerleyen süreçte sorularınıza cevap vermek daha kolay olacaktır.

Case Number: 2020EU000XXXXX
    Ds-260 Submit:
    KCC Evrak Istegi:
    KCC Evrak Onayi:
    Sağlık Kontrolü:
    Mülakat:
    Vize Onayı:
    Pasaport Teslimi:
    ABD'ye ilk Giriş:

• @KadirTPT 5e5, arka fon beyaz, omuzlarda gözükecek şekilde, üzerinde kesinlikle oynama yapılmayacak, düzeltme vs. olmayacak.

• @huseyın-d, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@KadirTPT 5e5, arka fon beyaz, omuzlarda gözükecek şekilde, üzerinde kesinlikle oynama yapılmayacak, düzeltme vs. olmayacak.

Mesela biara ben pasaport fotosu ile basvurmustum ve pasaport fotosunda omuz olmadığını hatırlıyorum?

• @KadirTPT, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@huseyın-d, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@KadirTPT 5e5, arka fon beyaz, omuzlarda gözükecek şekilde, üzerinde kesinlikle oynama yapılmayacak, düzeltme vs. olmayacak.

Mesela biara ben pasaport fotosu ile basvurmustum ve pasaport fotosunda omuz olmadığını hatırlıyorum?

Merhaba,

burayı fotoğrafçıya gösterebilirsiniz.
    Genç ve işinde iyi bir fotoğrafçı sizi kolaylıkla anlayarak istediğinizi verecektir.

• @Oradaki, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@KadirTPT, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@huseyın-d, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhaba,

burayı fotoğrafçıya gösterebilirsiniz.
    Genç ve işinde iyi bir fotoğrafçı sizi kolaylıkla anlayarak istediğinizi verecektir.

Evet bunu not etmiştim bir kenara ama tam tecrübe yaşayıp kazanmış birinin ağzından duyayım diye yazmıştım. Artık bu şekilde yine dediğin sayfadaki bilgileri adama söyleyeceğiz de çekecek yapacak bir şey yok. Şansa kaldık yine. 😀

• @KadirTPT sorularınızı yanlış başlık altında soruyorsunuz, lütfen aşağıdaki linklerde sorularınızı sorun

Ücretsiz Green Card Çekiliş Başvurusu Nasıl Yapılır? https://yesilkartforum.com/forum/post/1397

DV2021 Bekleme Odası https://yesilkartforum.com/forum/post/64221

• ⭐⭐⭐

@hamzamurat, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@bolatmali herkese bol şanslar. randevumuz aynı gun 1 kasım cuma gunu karşılaşacağız buyuk olasılıkla.

Evet benim randevum saat 7.30 da karşılaşırız umarım

• @bolatmali, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Hayırlı olsun. Aşağıdaki şekildemi ilerledi süreç?

• Başvuruyu 2018 ekimde yaptınız.
      2019 mayısta sonuç açıklandı.
      Siz ağustos ayında DS260 gönderdiniz.
      Aynı ayda evrakları istediler.
      11'ci aya mülakat için sıranız geldi doğru mu?
  • ⭐⭐⭐

@KadirTPT, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@bolatmali, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Hayırlı olsun. Aşağıdaki şekildemi ilerledi süreç?

• Başvuruyu 2018 ekimde yaptınız.
      2019 mayısta sonuç açıklandı.
      Siz ağustos ayında DS260 gönderdiniz.
      Aynı ayda evrakları istediler.
      11'ci aya mülakat için sıranız geldi doğru mu?

Evet, imzamda belirttiğim gibi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@KadirTPT biz sana yardım etmek için yazarken yalan mı yazıyoruz ki itibar etmiyorsun anlamıyorum seni sen bu kafa ile gidersen kimse sana yardım etmek için uğraşmaz

• @KadirTPT ben yazdığım şekilde çektirdim geçtiğimiz yıl şu an imzamda belirttiğim gibi sıram 32bin yani fotoğraf ile ilgili bir sorun olmadığını görüyorum.

• merhaba aşı ücretleri ile ilgili bilgi var mı?

• 11 ekim'de kcc'den evrak talebi geldi, 14 ekimde gerekli belgeleri ilettim ve yine kcc'den mailin ulaştığına dair otomatik bir mail geldi. 4 ile 6 hafta sonrasından bahsediyor mail içeriğinde, bu süre içerisinde bana bir geri dönüş mü yapacaklar ve bunun current olmakla bir ilgisi var mı acaba, CN imzamda yer alıyor, tahminimden erken geldi evrak talep maili bakalım mülakat için sıra da gelecek mi...

• @snowflake "congratulations Records indicate" onay emaili (otamatik ulaştı e-mail inden sonra geliyor ortalama 2-5 gün arası) gelecek ondan bahsediyor sanırım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@snowflake, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

11 ekim'de kcc'den evrak talebi geldi, 14 ekimde gerekli belgeleri ilettim ve yine kcc'den mailin ulaştığına dair otomatik bir mail geldi. 4 ile 6 hafta sonrasından bahsediyor mail içeriğinde, bu süre içerisinde bana bir geri dönüş mü yapacaklar ve bunun current olmakla bir ilgisi var mı acaba, CN imzamda yer alıyor, tahminimden erken geldi evrak talep maili bakalım mülakat için sıra da gelecek mi...

47.000 numara ile onumuzdeki haftalarda ya da aylarda mulakat tarihi alma beklentisi icinde olmamalisiniz.

• @snowflake, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

11 ekim'de kcc'den evrak talebi geldi, 14 ekimde gerekli belgeleri ilettim ve yine kcc'den mailin ulaştığına dair otomatik bir mail geldi. 4 ile 6 hafta sonrasından bahsediyor mail içeriğinde, bu süre içerisinde bana bir geri dönüş mü yapacaklar ve bunun current olmakla bir ilgisi var mı acaba, CN imzamda yer alıyor, tahminimden erken geldi evrak talep maili bakalım mülakat için sıra da gelecek mi...

Arkadaşlar benim case number ım 17 binlerde ancak bana kcc den mail gelmedi , burada 40 binlere geldiği yazıyor, acaba bir problem olabilir mi

• @crazycells, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@snowflake, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

47.000 numara ile onumuzdeki haftalarda ya da aylarda mulakat tarihi alma beklentisi icinde olmamalisiniz.

Merhaba @crazycells , yakın zamanda mülakat tarihi almayı ummuyorum tabi ki de, söylemek istediğim bu case number ile herhangi bir zamanda mülakat tarihi alabilmem bile belli değil, bu endişemi dile getirdim yalnızca. Ek olarak, bu aşamadan sonra kcc'den ne konuda eposta geleceğini bilmediğim için sormak istedim sonraki aşamayı. Siz ve @Muhtaradana sayesinde merak edilenler hakkında bilgi edinebiliyoruz, emek verip yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

64

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |