Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @darülfülfül eğer gönderdiğiniz ds-260 formunuzda bunu belirttiyseniz , şimdilik yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@darülfülfül, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhabalar, halihazırda geçerli bir B1/B2 vizesi bulunması durumunda yapmamız gereken ekstra bir işlem var mı?

Vize ya da ABD'ye giris cikis bilgisini eklemeniz yeterli. Mulakat sirasinda hala gecerli vizeleriniz varsa, onlar iptal edilip bir gocmen vizesi verilecek.

• merhabalar @crazycells , ds-260 formunun sonlarında bulunan yes no bölümünde gerekli aşı belgeleri sorusuna aşılar kontrolde yapılacağını duyduğum için yes dedim sizce bir sorun yaratır mı çünkü şuan da elimde abd nin yasalarına uygun aşı gösterecek bir belgem yok

• Arkadaşlar merhaba.ben 2020 talihlisiyim.case numaram 14xx .bana hala mülakat tarihiyle ilgili mail gelmedi.case numarası benden büyük olanlar mülakat tarihialmışlar.bu normalmidir.beniaydınlatırsanız sevinirim.teşekkürler.

• Evrak maili aldınız mı aldiysaniz ne zaman göndermiştiniz belgeleri

• Evraklarımı ağustos 15 de gönderdim.onay mesajım ağustos 19 da geldi.teşekkür exerim.

• @davut Merhabalar, siz idari işlemleremi kalmıştınız?

• @davut Pardon siz daha mülakata gitmemişsiniz. Yanlış anlaşılma oldu.

• @air_technic kcc ye evrakları ağustos 15 de taratıp gönderdim.onay mesajını ağustos 19 da aldım.ondan sonra hiç mail gelmedi.

• @davut evraklarınızı göndermiş ve onay emaili aldığınızı diğer mesajlarınızdan gördüm

• @davut bazen bu emailin gelmediği oluyor, siz şimdi kazandığınızı öğrendiğiniz 7 mayıs gecesi dvlottery.state.gov adresine confirmation number ile kazandığımızı gördüğünüz sayfaya giriş yapın, ortalarda bir yerde mülakat tarihi, saati ve yerini yazan bir kısım göreceksiniz, eğer görmezseniz büyük ihtimalle Kasım ayında mülakat tarihi alacaksınız

• @davut

@davut, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Arkadaşlar merhaba.ben 2020 talihlisiyim.case numaram 14xx .bana hala mülakat tarihiyle ilgili mail gelmedi.case numarası benden büyük olanlar mülakat tarihialmışlar.bu normalmidir.beniaydınlatırsanız sevinirim.teşekkürler.

1 ay gecikmeli olarak yollamışsınız evrakları o yüzden Ekim aayını kaçırdınız. ya 15-16 Eylül'de yada ay sonunda mutlaka mülakat tarihi ile ilgili maili alırsınız. KCC her ayın ortasında ve sonunda mülakat maili yolluyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@erdemdmrl, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

merhabalar @crazycells , ds-260 formunun sonlarında bulunan yes no bölümünde gerekli aşı belgeleri sorusuna aşılar kontrolde yapılacağını duyduğum için yes dedim sizce bir sorun yaratır mı çünkü şuan da elimde abd nin yasalarına uygun aşı gösterecek bir belgem yok

problem olmaz.

• @jj2019 çok teşekkür ederim.galiba öyle oldu.çünkü konfermeyşın numarayla girip kontrol ettik az önce bir arkadaş yazdı ordan girin bakın diye.girdik randevu tarihi yok.ekim ayını kaçırdık galiba.inşallah trump ın yeni yasasına takılmayız.korkum ondan.ekim 15 den önce olsa iyi olacaktı.

• @Muhtaradana baktım kardeş randevu tarihi yok.ilgin için teşekkür ederim.inşaallah ekimde randevu olur.yoksa trump ın yeni yasası bizi etkiler diye korkuyorum.telaşım ondan.

• @davut endişe etmeyin yeni yasada bizimle ilgili bir kısım yok

• @Muhtaradana inşaallah kardeş.umutlarımızı bağladık.sizinde bizimde hakkımızda hayırlısı.iyi sonuçlanır inşaallah.

• Bir şeyi merak ediyorum
    Her kıtaya case numaraları verirken, farklı bir seri numarası veriyorlar yoksa
    Şu şekilde mi
    2020EU0002 daha sonra 2020AS0003 şeklinde mi ilerliyor @crazycells

• @Muhtaradana ben söylediğiniz ikinci seçenek diye okumuştum ama bu bir blog yazısıydı resmi kaynak değil onu @crazycells daha iyi bilir diye düşünüyorum.

• @davut bizim numaramiz da 12xx lerde ve biz de mail almadik. mayisin sonunda da evraklari gondermistik. benim aklima sadece iki olasilik geldi onay mailinin gecikmesi ile ilgili ; aile olarak gittigimiz icin arastirma sureci daha uzun olmus olabilir veya rastgele bazi hesaplar ic denetim icin daha detayli kontrollere tabi tutuluyor olabilir. tek degilsiniz 😉

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |