Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Sıhhi Tesisat Montaj ve Bakım Onarım elemanı olarak sponsor bulmak

• Merhabalar sıhhi tesisat bakım onarım ve montaj mesleğnde 10 yıllık tecrübe ve bonservisim var ayrıca lise mezunuyum kepçe ve vinç sertifalarım ehliyetim var Amerika dan kendime nasıl sponsor bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ümit bulamazsınız kısa ve net çünkü önce giden Sponsorla Türkler sürekli dalavere yaptıkları için artık olmuyorlar

• @ümit tanımadığınız insanlardan size sponsor olmasını beklemeyin.sizi tanıyıp güvenen birileri varsa abd de yaşayan bir ihtimal sorun ,yoksa zor.araştırmaya devam edin gene ama çokda hayal kurmayın.bence turkiyede tanıdıklarınızdan borç isteyin abd ye gidince dolar kazanıcağınız için -sizin mesleğinizde iş bulmak zor olmayacaktır-.çalışır odersiniz. konsolosluk iş bulmakta zorluk yaşamayacağınız kanaatine varırsa sizi mali açıdan zorlamayabilir.sizin durumuzda sponsorluk tek yol değil şayet abd den bir iş teklifi alırsanız buda sponsorluk yerine geçer.iş başvurusu yapın internetten firma çalışma izni isterse greencard kazandığınızı belirtin.girişken olun gitmeden iş başvurusu yapmaktan çekinmeyin.şirketlerin yetkililerine ulaşmaya çalışın linkedin vs mail atıp durumunuzu anlatın bence olumlu sonuçlanıcaktır.başvuru şartı olarak çalışma izni istemelerine takılmayın kaybedeceğiniz birşey yok.
    ilaveten, iş teklifi alır abd ye giderseniz nereye gidicem ne yapıcam iş bulabilecek miyim gibi sorunlarınız olmaz.gittiğiniz gibi para kazanmaya başlıyabilirsiniz.ayrıca kimseyede minnet etmezsiniz.

• yalnız birde şu var bu mesleklerde lisans zorunlu.turkiyedeki belgeleriniz orda geçmez maalesef.ama iş arayın belki firma size bukonuda yardımcı olur.

• Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim

• @jinglebells ,
    Çok güzel açıklamışsın "Allah razı olsun" bazen birkaç bazen bir kelime insanın kafasında şimşekler çakmasını sebep oluyor. İngilizcemi telefonla konuşacak kadar geliştirdiğimde bu bahsettiklerini deniyeceğim.
    Tekrar teşekkür ederim.

• @Ömür ricaederim faydası olduğuna sevindim.

• @ümit, içinde söyledi: Sponsor bulabilmek

Merhabalar sıhhi tesisat bakım onarım ve montaj mesleğnde 10 yıllık tecrübe ve bonservisim var ayrıca lise mezunuyum kepçe ve vinç sertifalarım ehliyetim var Amerika dan kendime nasıl sponsor bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim

vinc operatorluğu aranan bir meslek dunyanın her yerinde.yapabılen az.hele ki liman vinci kullanabılıyorsan.sade vinc belgesi bile kanadanın kapısını tek basına acabılır.abd ile sınırlı kalma.
    not:kanada ile bilgim yenı değil orayla artık ılgılenmıyorum.genede kanadayı arastır.
    ayrıca kanadada sağlık eğıtım ucretsız toronto eyaletı gocmenlere parasal yardımda yapıyordu.yardım aldın vatandaslık alamazsın dıye bıseyde yoktu kanadada abd gıbı.

Benzer Başlıklar

• 10
  • 11
  • 26
  • 11
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

128

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |