Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• @keysnambır merhaba, biz forma pasaport bilgisi işlemedik. mülakat tarihi alınca formu açtırıp girecektik. bu durumda ne yapmamız gerekiyor? evrak talep maili aldığımızda forma işlemediğimiz halde pasaport bilgisi göndermek doğru olur mu?

• ⭐⭐⭐

@rodin Case numaranız yakın mı onu bilemiyorum. İmzanıza bilgilerinizi eklerseniz cevaplar sizin durumunuza daha uygun olur. Benim tavsiyem green card çekilişini kazandığınızı öğrendikten sonra 10 yıllık pasaportları çıkartıp kenara atmak olur. Mülakat zamanı yaklaştıkça heyecan da artıyor. Daha önceden halledebileceğiniz işleri sona bırakmamanızı tavsiye ederim. Doküman mailinde de mutlaka pasaport bilgilerini vermelisiniz. Sizden mailde hangi dokümanlar isteniyorsa eksiksiz göndermelisiniz.

• @keysnambır dosya numaram imzamda mevcut 🙂 sadece ben mi görebiliyorum acaba? sanırım bunun için formu açtırmak yerine, evrak mailinde göndermek daha doğru olacak.. teşekkürler..

• herkese çok çok selamlar ... ds-260 formunu doldurduğum zaman mezun olduğum okul yazmıştım ( bayrampaşa ticaret meslek lisesi) e tabi 1999 dan bu yana çok uzun zaman geçti diploma kayıp. haliyle okula gidip sordum diploma sureti verdiler fakat gelin görün ki okulun adı değişmiş, saraybosna teknik bilmem ne diye yeni isimle diploma örneği verildi . sizce bu durum sorun teşkil eder mi ? acaba milli eğitim müdürlüğünden okulumuzun adı şu tarihte değişmiştir şeklinde bir yazı talep etmek gerekir mi ? mülakatta böle acayip bu konudan sorun yaşamak istemem 😞
    konu hakkında bilgisi ya da bir fikri olan yazarsa çok sevinirim
    teşekkürler
    2020EU00032XXX

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@albayrakkosova, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

herkese çok çok selamlar ... ds-260 formunu doldurduğum zaman mezun olduğum okul yazmıştım ( bayrampaşa ticaret meslek lisesi) e tabi 1999 dan bu yana çok uzun zaman geçti diploma kayıp. haliyle okula gidip sordum diploma sureti verdiler fakat gelin görün ki okulun adı değişmiş, saraybosna teknik bilmem ne diye yeni isimle diploma örneği verildi . sizce bu durum sorun teşkil eder mi ? acaba milli eğitim müdürlüğünden okulumuzun adı şu tarihte değişmiştir şeklinde bir yazı talep etmek gerekir mi ? mülakatta böle acayip bu konudan sorun yaşamak istemem 😞
    konu hakkında bilgisi ya da bir fikri olan yazarsa çok sevinirim
    teşekkürler
    2020EU00032XXX

liseden sonra ogretime devam ettiniz mi?

• Merhabalar
    Evet aöf te devam ettim ancak yarıda bıraktım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@albayrakkosova, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar
    Evet aöf te devam ettim ancak yarıda bıraktım

ok, bu ogrencilige dair belgeleriniz varsa onlari da yaninizda goturun iyi olur.

e-devlet'ten mezun olma bilginizi bulun, sonra okuldan aldiginiz bu diplomayi ve yine okuldan alacaginiz isim degisikligi yazisini mulakatiniza goturun (MEB yerine okuldan almak daha kolay olacaktir diye dusunuyorum). Bu sekilde, hicbir sorguya yer birakmadan belgeleriniz tamamlanmis olur, bu belgelerle herhangi bir sorun yasamazsiniz.

• 15xxx lerde hala beklemedeyiz

• @enes2710

@enes2710, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar eşim 2020 green card talihlisi, mulakat için bekliyecegiz bir süre , bu süre zarfında eşime trustlik vize ( benim var) alıp gezmek istiyorsanız Amerika'yı.
    Şimdi vize aldık diyelim Amerika'ya gidip gelinceformu tekrar açıp düzeltme yapmamız gerekiyormu?.

Gece sene bir 2019 talihlisi görüşmeden önce , normal vizesi ile ABD ye giriş yapmak istemiş ve kapıdaki gorevliye green card cıktı onceden geldim iş bakacağım diyince , vizesi iptal edilip geri gönderilmişti , aman bu tecrubeye dikkat edin

• @keysnambır Asıl talihli olarak benim pasaportum başlangıçtan beri 10 yıllık mevcut, ancak eşime mülakata yakın almayı düşünüyoruz. Evrak mailinde eşimin pasaport bilgileri de istenecek mi?

• ⭐⭐⭐

@TURKEYANDUSA Evet, bio-data sayfasının taranmış halini gönderiyorsunuz.

• @crazycells çok teşekkürler verdiğiniz her bilgi için ( uzun zamandır fazla kontrol yapmıyordum teşekkürüm biraz gecikti sanırım özür dilerim)

• Merhaba sıra gelmesi için en dip sıra numarası kac olmalı? Merak ettimde örneğin 40 bin vb 30 bin

• @Muhtaradana
    selamlar
    ben bir konuda cevabınızı merak ediyorum.
    2020 green card talihlisiyim sıralamam 17794 ve 28 mayıs tarihinde ds260 formunu üçüncü bir şahıs aracılığı ile gönderdim . ancak bana daha kcc den email ( gerekli belgelerin istendiği) gelemedi . acaba cok mu erken yoksa bir hata mı yapmış olmalıyız. ve sonraki süreç nasıl işleyecek yazabilir misiniz .

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Onurfidan, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhaba sıra gelmesi için en dip sıra numarası kac olmalı? Merak ettimde örneğin 40 bin vb 30 bin

Boyle bir sinir yok, sirasi gelen kisiler vize alacak.

• @sabri-fazlıoğlu, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Muhtaradana
    selamlar
    2020 green card talihlisiyim sıralamam 17794 ve 28 mayıs tarihinde ds260 formunu üçüncü bir şahıs aracılığı ile gönderdim . ancak bana daha kcc den email ( gerekli belgelerin istendiği) gelemedi . acaba cok mu erken yoksa bir hata mı yapmış olmalıyız. ve sonraki süreç nasıl işleyecek yazabilir misiniz .

aynı merak bendede var

• @sabri-fazlıoğlu, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Muhtaradana
    selamlar

Daha mail için çok erken şuan ile forumda en son 3300 lerdeki dosya no.suna kcc evrak maili geldi. 17 binler için mail 4 5 ayı bulabilir açıklanacak visa bulletine göre değişiklik göstermekle beraber. Bekleyeceksiniz yani şimdilik sadece süreci takip edin ve olabildiğince bilgi toplayın.

• @sabri-fazlıoğlu @air_technic in dediklerine aynen katılıyorum, şu an sadece bekleyeceğiz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sash, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@enes2710

@enes2710, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar eşim 2020 green card talihlisi, mulakat için bekliyecegiz bir süre , bu süre zarfında eşime trustlik vize ( benim var) alıp gezmek istiyorsanız Amerika'yı.
    Şimdi vize aldık diyelim Amerika'ya gidip gelinceformu tekrar açıp düzeltme yapmamız gerekiyormu?.

Gece sene bir 2019 talihlisi görüşmeden önce , normal vizesi ile ABD ye giriş yapmak istemiş ve kapıdaki gorevliye green card cıktı onceden geldim iş bakacağım diyince , vizesi iptal edilip geri gönderilmişti , aman bu tecrubeye dikkat edin

Ben de katılıyorum. Göçmen vize sürecindeyken turist vizesi alma şansınız da pek yok.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |