Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

Merhabalar Sayın Muslu Hukuk Bürosu,

Katkılarınızdan dolayı forumca gerçekten minnettarız. Sonsuz teşekkürler.
    @Yusuf-Saraçoğlu @Claudia-J-Muslu

Sorum şu;
    L1B sonrası EB3 yolunda EAD aldıktan sonra, hangi aşamada güvenle aynı kategoride başka bir işveren için çalışılabilir?

Güvenle dememden kasıt herhangi bir şekilde I-485 onayını olumsuz etkilemeyecek şekilde.

Şöyle bir yazıya denk geldim fakat ne kadar doğrudur bilemedim, o nedenle size danışmak istedim.

F0FCC238-9F57-49A0-A5E1-4C3068CC9DE5.jpeg

Syg.

• Muslu Law Firm

@FreeWoRLD, içinde söyledi: L1B ➡️ I-485

Merhabalar Sayın Muslu Hukuk Bürosu,

Katkılarınızdan dolayı forumca gerçekten minnettarız. Sonsuz teşekkürler.
    @Yusuf-Saraçoğlu @Claudia-J-Muslu

Sorum şu;
    L1B sonrası EB3 yolunda EAD aldıktan sonra, hangi aşamada güvenle aynı kategoride başka bir işveren için çalışılabilir?

Güvenle dememden kasıt herhangi bir şekilde I-485 onayını olumsuz etkilemeyecek şekilde.

Şöyle bir yazıya denk geldim fakat ne kadar doğrudur bilemedim, o nedenle size danışmak istedim.

F0FCC238-9F57-49A0-A5E1-4C3068CC9DE5.jpeg

Syg.

Sayin @FreeWorld,
    Bu soruya cevap vermek mümkün değildir. Çünkü I-485 onayını olumsuz etkileyecek değişik nedenler olabilir. Bu gördüğünüz yazı AC21 is değiştirebilme kanunu ile ilgilidir ve calıştığınız işyeri iflas ederse veya başka bir işyerine geçmek isterseniz vize işlemlerinizi devam ettirip hangi durumlarda bunu yapabileceğinizi belirleyen kanundur. H-1B vizeleri ile ilgilidir. Bazen bu kuraldan yararlanabilmek için L vize sahipler H-1B vizesine geçmek istemektedirler.
    Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@Claudia-J-Muslu Tesekkur ederim

Benzer Başlıklar

• 4
  • 4
  • 4
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |