Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• **@crazycells merhaba arkadaşlar yukarıda okuduklarımdan kaynaklı 2 sorum olacaktı
    çekilişi eşim kazandı eşim ben ve 2 kız (4 ve 5 yaşlarında) çocuğum ile formu doldurduk sadece eşimin diploması mı gerekiyor yoksa benim de diplomalarını beyan etmem mi gerekecek
    çekilişi eşim kazandı fakat ben bekar iken 2002 ile 2009 tarihleri arasında çalışmak için Suudi Arabistan'a gittim bu durumdan dolayı o ülkeden sabıka kaydı almama gerek var mı
    Şimdiden teşekkür ederim

• Merhabalar iyi akşamlar. 9 Ağustosta onaylandı vizem. Lakin hala AP görünüyorum. Bayram tatili dolayısıyla işlem yarım mı kaldı yoksa sorun mu var acaba. Aynı gün mülakata giren arkadaşlar ne durumda bilgidendirirse sevinirim teşekkürler.

• Asıl talihlinin diploması yeterli
    Normalde halen o ülkede yaşıyorsanız 6 aydan sonra, ülkeden ayrılmış ve 1 yıl o ülkede bulunmuşsanız polis belgesi almak zorundasınız, bazı istisnai durumlar var, bunun için formun ilgili kısmına bakın derim Türkiye Dışındaki Ülkelerden Adli Sicil Kaydı Almak https://yesilkartforum.com/forum/post/361

• @Maybeoneday
    Bir sorun olduğuna inanmıyorum, ap ye kalsanız sizi bilgilendirirlerdi, bu süreç normal
    İstanbul ve Adana konsolosluğu instagram hesaplarından bayram dolayısı ile tatil olduğunu duyurdu, ankarada muhtemelen tatile girmiştir,muhtemelen çarşamba veya perşembe pasaportlarınızın postalandığı iletisini alırsınız inşaallah, bu arada tebrik ederim, abd deki hayatınızda mutluluklar

• ⭐⭐

• selamlar, iyi bayramlar... ds-260 açıldı, güncellemeleri yaptım, girdiğimiz dönemden farklı olarak sosyal medya kullanıcı adlarını da istiyor, çok hoş 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ismailcanbolat 16 yasindan buyuk herkesin adli sicil kaydi almasi gerekiyor. Diger sorularin cevabini yukarida sayin @Muhtaradana vermis...

• @crazycells sayın crazycells türkiye den adli sicil kaydımı almakta sıkıntınyok fakat Suudi Arabia dan her türlü resmi evrak almak o kadar zor ki acaba türkiye deki Suudi konsolosluktan alabilirmiyim bilginiz var mı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ismailcanbolat, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

@crazycells sayın crazycells türkiye den adli sicil kaydımı almakta sıkıntınyok fakat Suudi Arabia dan her türlü resmi evrak almak o kadar zor ki acaba türkiye deki Suudi konsolosluktan alabilirmiyim bilginiz var mı

Su konuda her ulke hakkinda bilgileri nasil bulacaginiz anlatiliyor, maalesef ulkeleri ayri ayri bilmiyorum:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/150/türkiye-dışındaki-ülkelerden-adli-sicil-kaydı-almak

• @arnblt herhangi bir sıkıntı cıkardı lar mı girişlerde? Hani neden burda yasamıyosunuz die

• @crazycells ilginize teşekkür ederim

• @Maybeoneday

Merak ettim sadece uygun olursa hesabınızda kaç para gösterdiniz acaba?

• lise diplomamın aslı yok yerine e devletten mezun belgesi götürsem geçerli olur mu?

• merhabalar, ap'ye kalıp kalmadığımızı nereden anlarız? 8 ağustos'ta mülakatım vardı, olumlu sonuçlandı fakat ap'ye kalıp kalmadığımı merak ediyorum. herkes belli bir süre de olsa ap'ye kalıyor mu yoksa mülakatta ap'ye kaldığınızı belirtiyorlar mı? şimdiden teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Basak, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

lise diplomamın aslı yok yerine e devletten mezun belgesi götürsem geçerli olur mu?

Liseden sonra ogreniminize devam ettiniz mi?

• Sayın @umut07 olumlu geçmiş olsada sonradan AP ye kalan arkadaşlar olmuştu, https://ceac.state.gov/ceac/ sitesinden kontrol edilebiliyor diye biliyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@umut07, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

merhabalar, ap'ye kalıp kalmadığımızı nereden anlarız? 8 ağustos'ta mülakatım vardı, olumlu sonuçlandı fakat ap'ye kalıp kalmadığımı merak ediyorum. herkes belli bir süre de olsa ap'ye kalıyor mu yoksa mülakatta ap'ye kaldığınızı belirtiyorlar mı? şimdiden teşekkürler

Sizin anlamaya calismaniz gereken bir durum degil bu. Eger idari isleme kalirsaniz konsolosluktan net bir bildirim alirsiniz.

• @crazycells çok teşekkür ederim

• @crazycells simdi ceac.state.gov üzerinden case number'ımı kontrol ettim; "Your visa case is currently undergoing necessary administrative processing. This processing can take several weeks. Please follow any instructions provided by the Consular Officer at the time of your interview" yaziyor. elçilikten ap'ye kaldığıma dair herhangi bir mail almamıştım veya mülakat gününde herhangi bir şey söylenmemişti. bu herkese uygulanan bir rutin mi yoksa dosyam ap'ye kaldığı için mi bunu görüyorum ekranda? şimdiden çok teşekkür ederim, kusura bakmayın rahatsız ediyorsam

• @crazycells evet bu yaz üniden mezun oldum geçici üni mezuniyet belgem var (ama ds260 formum lise mezunu olarak)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |