Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@oktayusa, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@serotonin merhaba ben formu dolduruken sosyal medya hesapları isteniyordu fakat ben hesaplarımdan sadece bir tanesi girdim. add kısmını farketmemişim. sizce ne yapmalıyım ?

Su an icin eklemenize gerek yok. AP konusunda DS5535 formu var, orada sosyal medya bilgileri soruluyor, o formun ciktisini alip doldurun ve mulakata goturun. Eger mulakatta sizden bu formu doldurmanizi istiyoruz diye bir talep gelirse hemen civartip verirsiniz, eger hicbir sorun cikmazsa siz de degisiklik yapmazsiniz veya formu onlara vermezsiniz.

• @crazycells teşekkürler

• arkadaslar merhaba ds 260 belgesi doldururken benden confirmation number istiyor. bu nedir? ilk basvurudan sonra kontrol etmemiz icin verilen numara degil mi? bu numarayi girdikten sonrada your request cannot be processed at this time hatasi aliyorum bunun sebebi nedir nasil cozebilirim? tesekkurler simdiden.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@pedron42, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

arkadaslar merhaba ds 260 belgesi doldururken benden confirmation number istiyor. bu nedir? ilk basvurudan sonra kontrol etmemiz icin verilen numara degil mi? bu numarayi girdikten sonrada your request cannot be processed at this time hatasi aliyorum bunun sebebi nedir nasil cozebilirim? tesekkurler simdiden.

evet, ilk basvuruda size verilen numara. Eger her seyi dogru girdiyseniz o durumda daha sonra denemenizi tavsiye ederim.

• @crazycells hayır ama birkaç veri inceledim meslek gereği verilere çok bakıyorum talihli olupta giriş yapmayan yada yapamayan sayısı gözüme fazla göründü ama bu dediğinizde şuan aslinda biraz aklıma yatıyor yani talihli olupta fazla üzerine düşmeyen birkaç kişiylede taniştım şimdiden.

• @dogodogo, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells hayır ama birkaç veri inceledim meslek gereği verilere çok bakıyorum talihli olupta giriş yapmayan yada yapamayan sayısı gözüme fazla göründü ama bu dediğinizde şuan aslinda biraz aklıma yatıyor yani talihli olupta fazla üzerine düşmeyen birkaç kişiylede taniştım şimdiden.

Nerede incelediniz? Link atma olasılığınız var mı? Daha çok hangi meslek grubuna sahip kişiler gidemiyor?

• @Paradise travel.state.gov da göçmen sekmesine bakıyorum adamlar zaten bütün verileri tutmuşlar değişkenleri ile hali hazırda mevcut.meslek grubu ile ilgili bir veri göremdim öyle bir veri tutulduğunuda sanmıyorum pek.tabi konu hakkinda pek bilir kişi değilim yanlış bilgi vermek istemem.

• Merhaba tekrar ;
    @crazycells üstadım işe yeni girmeme rağmen , değiştirmek durumunda kalabilirim. DS 260 formunda bu görülemeyecek. Bu konu ve sık iş değiştirmem mülakatta problem olur mu ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dogodogo, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells hayır ama birkaç veri inceledim meslek gereği verilere çok bakıyorum talihli olupta giriş yapmayan yada yapamayan sayısı gözüme fazla göründü ama bu dediğinizde şuan aslinda biraz aklıma yatıyor yani talihli olupta fazla üzerine düşmeyen birkaç kişiylede taniştım şimdiden.

O insanlarin cogu surece devam etmeyenler ya da talihli olduklarindan bile haberdar olmayanlar...

Surece devam edenlerin pek az bir kismi ret aliyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@CanerM, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba tekrar ;
    @crazycells üstadım işe yeni girmeme rağmen , değiştirmek durumunda kalabilirim. DS 260 formunda bu görülemeyecek. Bu konu ve sık iş değiştirmem mülakatta problem olur mu ?

Bir problem olmaz.

• @crazycells bu fırsatı benim gibi çok isteyip ulaşmak için çabalayanların konuyla ilgili ya birşeyler ters gidermi diye korkması normal ama siz içimizi rahatlattınız çok minnettarız keşke bukadar çok isteyenlerin önüne bu şekilde başvurup vazgeçerek taş koymasalarda dedirtiyor.ilginiz için çok teşekkürler.

• hayretinnin son videosu izleyen var mı ? bu video hakkında düşüncelerinizi paylaşır mısınız ?

• @crazycells üstadım yeni sorularla ile bunaltacağım ;

• Sosyal medya kısmında youtube profilini copy-paste yaptığımda sayfa hata veriyor. Url'si çok uzun olduğu için herhalde. Var mıdır bir çözüm? Ekleyebilen arkadaşlar nasıl eklediler ?
    • İkametgah belgemde B Blok No 11B iç kapı: XX yazan adrese -ki DS260 formuna da böyle yazdım- , GC başvuru formunda ise 11B Blok B Kanat No:XX şeklinde yazmışım. Problem olur mu ?

• @CanerM
    YouTube kanalınızı linkini kısalttırabilir, çeşitli url kısaltmak için siteler var
    Yada şartları sağlıyorsanız, kanalınızın ismine özel URL alabilirsiniz youtubestudio dan
    Adresle ilgili bir sıkıntı olmaz bu arada

• Merhaba, ben working holiday programiyla avustralya ve yeni zelanda vizelerine basvurdum. Eger vize alabilirsem mulakat tarihim geldigi sirada bu ulkelerden birinde olacagim. Sizce mulakat yerimi oraya tasimali miyim yoksa turkiyeye mi donmeliyim? Boyle bi degisiklik yapmabin surece pozitif ya da negatif bir etkisi olur mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@oktayusa, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

hayretinnin son videosu izleyen var mı ? bu video hakkında düşüncelerinizi paylaşır mısınız ?

Facebook grubunda da tartisildi...

Hayrettin'e sormak lazim... madem o kadar mutlu oldu bir Turkle karsilastigina ve madem "Turk'un Turk'ten baska dostu yok", neden kendisini evine almamis da eyvallah deyip ayrilmis... Evinde 1 ay konaklatmak, Turkiye'ye gondermekten daha ucuza gelir...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells üstadım yeni sorularla ile bunaltacağım ;

• Sosyal medya kısmında youtube profilini copy-paste yaptığımda sayfa hata veriyor. Url'si çok uzun olduğu için herhalde. Var mıdır bir çözüm? Ekleyebilen arkadaşlar nasıl eklediler ?
    • İkametgah belgemde B Blok No 11B iç kapı: XX yazan adrese -ki DS260 formuna da böyle yazdım- , GC başvuru formunda ise 11B Blok B Kanat No:XX şeklinde yazmışım. Problem olur mu ?
    • isim ve soyisminizi yazmaniz yeterli, butun url'yi yazmaniza gerek yok
    • Sorun degil, DS260 forumda degistirirsiniz.
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@darülfülfül, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Merhaba, ben working holiday programiyla avustralya ve yeni zelanda vizelerine basvurdum. Eger vize alabilirsem mulakat tarihim geldigi sirada bu ulkelerden birinde olacagim. Sizce mulakat yerimi oraya tasimali miyim yoksa turkiyeye mi donmeliyim? Boyle bi degisiklik yapmabin surece pozitif ya da negatif bir etkisi olur mu?

Sadece o ulkeye gittikten sonra mulakat yerinizi degistirebilirsiniz.

Bulundugunuz ulkedeki konsolosluk ne istiyorsa o sekilde hareket etmelisiniz, her yerdeki uygulamalar birebir Ankara'daki konsoloslugu ile ayni olmayabilir.

Eger mulakat tarihiniz aciklandiktan sonra yer degisikligi yaparsaniz, iki konsoloslugun da bu degisikligi onaylamasi lazim mulakata girebilmeniz icin.

• @crazycells, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells üstadım yeni sorularla ile bunaltacağım ;

• isim ve soyisminizi yazmaniz yeterli, butun url'yi yazmaniza gerek yok
    • Sorun degil, DS260 forumda degistirirsiniz.

Merhabalar @crazycells .Benim de benzer bir problemim var. Bir şirketle anlaşmıştım green card başvurusu için. Fakat onlar adrese kendi şirketlerinin adresini yazmışlar. Ben ds260'da evimin adresini yazdım. Problem olur mu? Mülakat günü mü değiştireceğiz.

• merhabalar hocam ds-260 belgesinde iş tecrübelerine yazarken üniversite okuduğum zaman yaz aylarında çalıştığım işleri yazmalı mıyım? hepsi en fazla 3 aylık işler ve oldukça farklı sektörlerde

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |