Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ben normalde mülakat tarihine yakın pasaport çıkartmayı düşünüyordum fakat KCC'den evrak talep eden mail geldi. Dolayısıyla pasaportu şimdi çıkartmam gerekiyor sanırım?

• @ICu hemen pasaport çıkarttırın bence. Case no kaçlarda.

• @Muhtaradana benim case number sizden önde ama bana mail gelmedi sebebini bilen var mıdır?

• @tekirlimon Case no 600'lerde

• @ICu İmzanıza bilgilerinizi girebilirseniz sağlıklı cevap verebiliriz.

• @Mert-Güngör @Muhtaradana ya değil 600 lerde olan başka arkadaşa gelmiş

• @DeathZombie evet bana gelmedi case numberi 600 lerde olan iki arkadaşımıza geldi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ICu, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Ben normalde mülakat tarihine yakın pasaport çıkartmayı düşünüyordum fakat KCC'den evrak talep eden mail geldi. Dolayısıyla pasaportu şimdi çıkartmam gerekiyor sanırım?

Mulakat tarihiniz yakin zaten. 🙂

• @crazycells Pasaport randevusunu aldım. 🙂

• ⭐⭐⭐

@maximus pasaport çıkarma işlemi için mülakata kadar bekleyemezsiniz. KCC'nin evrak talep emailine pasaport bilgilerini de eklemeniz gerekiyor. En geç numaranız current olduktan sonra pasaport çıkarmanızı tavsiye ederim.

• 1000'ler de olan numaramız için bugün 13:30 civarında KCC den evraklar isteme mail gelmiş bulunmaktadır.

• 2020 talihlisi olup evrak talep maili gelen tüm arkadaşları tebrik ediyorum. Bu başlığı okumak beni daha fazla heyecanlandırdı.. 2019 sürecinin bitmesine ne kadar da az zaman kaldı. Süreç o kadar uzundu ki insan farkedemiyor.

• @DeathZombie tebrik ederim, hayırlı olsun, çok sevindim, süreciniz su gibi hızlı ve kolay geçer inşaallah

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Son gunlerde aktarilan bilgilere gore DV2020 sureci basladi diyebiliriz, herkese hayirli ugurlu olsun... Umarim tum forum uyelerinin vize aldigi bir DV2020 goruruz...

KCC'den evrak emaili alan arkadaslar DV2020 cizelgesini guncellemeyi unutmasinlar:

• @frozen yarın büyük gün sizin için size mi çıktı )yoksa eşiniz varsa ona mı çıktı) dualarmız sizinle 🙏

• @Cihan-Karadas çok teşekkür ederim ne kadar naziksiniz 😊 2. başvurumda bana çıktı. İnsallah hepimiz sorunsuz atlatırız

• @DeathZombie hayirli olsun umarim hepimiz sureci sag salim atlatiriz 🙂

• Merhaba
    Bugün KCC maili aldık. Bu bizi biraz rahat bir seviyeye getirdi. Bekleyen arkadaşlara sabırlar diliyorum. Hayat gönlünüzce olsun
    Dosya Numarasi: 2020AS18XX
    DS-260 Gonderimi: 12/05/2019
    KCC Evrak Istegi: 30/07/2019
    KCC Evrak Onayi: gg/aa/yyyy
    Saglik Muayenesi: gg/aa/yyyy
    Vize Mulakati: gg/aa/yyyy
    Vize Onayi: gg/aa/yyyy
    Pasaport Teslimi: gg/aa/yyyy
    ABD Ilk Giris

• @Milad-Kardox tebrik ederim

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.7k

| | | |