Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

@oceanman15 rahat olun girişte adres bilgisi verdiniz mi (yani bir değişiklik yapacaksanız) yok adres bilgisi DS260'taki bilgiyse sıkıntı yok onların hiçbirini almıyorlar. Hoşgeldiniz... 20 gün içinde falan geldi bizim Green Card'larımız...

Bu arada Unganlar'dan elinizde sadece ciğer filmi CD'si ve aşı belgesi kalmış olmalı. Yanılmıyorum değil mi? Onlar zaten bizde kalacak.

• @mhepekiz havaalanında adres değişikliği yapmam gerekiyor, extra belge olarak uscıs ödeme belgesinimi vermem gerekiyor. Bu uzun bir işlemmi bilginiz veya bilgisi olan varmı. Havaalanında adres değişikliği yapmam gerekiyor

• Yasaklı

@atilla hayır sizi ayrı bir odaya alacaklar beklemeye orada "adresimi değiştirmek istiyorum" dediğinizde adresinizi veriyorsunuz toplam 2 dk. ödeme belgesini kimse istemeyecek

• @cancakicitr Kaç aylık banka dökümü almıştınız acaba ?

• Merhaba herkese! Ben, 20 Haziranda Ds-260 Formu submit ettim. Ağustos gibi mail gelir deniliyor evraklar icin.Siralama 2 binlerde. Evrakları Ekim gibi göndersem sıkıntı olur mu ?

• @EGEMEN son 3 aylık aldım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozgem DV 2019 isen eylülde mülakatlar bitiyor. Evrak isteme mi kaldı bu saatte DV 2020 isen ozaman burada yazmaman gerekiyor. DV2020 başlıkta yazman gerekiyor

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2164/dv2020-2020-green-card-lotosu-asamalari

• @ozgem imzanızı gerekli bilgilerle doldurursanız, sürecinizle alakalı sorulara daha doğru cevaplar alabilirsiniz. Şuan durumunuz anlaşılmıyor..

• arkadaşlar merhaba. dv2019 asıl talihli eşim. fakat mulakatta banka dokumanı olarak göstermemiz gereken belirli miktarda para benim hesabımda duruyor. bu sıkıntı yaratır mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kaanyrtz eş olduğun için herhangi bir sıkıntı olmuyor. Herkes bu para olayına çok fazla takılıyorlar. Burada konsolosluk sizin oraya gidince ne kadar kısa sürede iş bulursun da ayakta kalırsın diye düşünüyor. Hiç işi olmayan kişi ile bir mesleği olanla aynı tutmuyorlar. 2000 dolarla evrimler gittiler. Bir tane de araç ruhsatı o kadar.

• ⭐⭐⭐⭐

@oceanman15 USCIS fee ve sağlık raporu olan cd almıyorlar sadece sarı zarfı aldılar. GC kartın gelişi duruma göre değişecektir. Hayırlı olsun

• @bytube yazdigim yazi gozukuyor mu?

• Merhaba az once farkli bir baslikta da ayni soruyu paylastim fakat burada mulakat deneyimi olan adaylarin bu konuda daha bilgili olabilecegini dusunerek yeniden sorumu paylasiyorum.

2 Agustos sabahi konsoloslukta gorusmem olacak.
    Bugun saat 10 civarinda "Ankara-Public-IV" Baslikli bir hatirlatma e maili aldim. Mailde gelirken getirmemiz gereken evrak vb hatirlatmalar bulunuyordu.
    Mailde universite diplomasinin ingilizce kopyasi da isteniyor sanirim.
    Asagidaki gibi bir ibare yer aliyor;

High school or University Diploma (Original and English translation with copy).

Bu noktada diplomamizin ingilizce cevrisini yaptirmamiz gerekir mi (Eskisehir Osmangazi Uni sagolsun diplomada ingilizce aciklama eklememis, diger Anadolu Uni diplomamda ingilizce aciklama mevcut), gerekir ise noter onayi gerekir mi ya da ingilizce transkript belgesini yanimda goturmem yeterli olur mu?

Ilginiz ve yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.

• ⭐⭐

@mertyilmaz diplomanın ingilizcesi gerekmiyor. Fakat e-devletten de Türkçesini alabilirsin iyi olur ama şart değil. Bu arada Osmangazi ye de laf söyletmem benim üniversitemdir biline 🙂

• @arnblt cevap icin tesekkur ederim. Esogu'ye lafimiz yok hocam yillarimizi verdik oraya 🙂
    O zaman sunu anliyorum, Diplomalarin asillarini ve kopyalarini yanima alsam yeterli oluyor.
    Cok tesekkur ederim.

• ⭐⭐

Evet ama alabiliyorsanız e-devletten de alın. Bu arada 1998 Fen Edebiyat İstatistik mezunuyum.

• Merhaba 1 agustosta randevumuz var evraklarimizi yavas yavas toplamaya basladik. Bugun bankaya gittik, 6 aylik hesap dokumu aldik fakat uzun suredir hesaba dokunmadigimiz icin pekte bir hareket yok ornegin altin hesabimizda. Onun haricinde bir de dolar hesabimiz var ondada en son mayis ta hareket olmus bunda bir sorun olur mu? Ve bize versigi belgeler b ugun tarihini eliyle yazdi gorevli imzaladi. Bir de arabamizi gosterecegiz onu da forumda bir arkadas turkiye kaskolar birliginden cikti alin ve ruhsat fotokopisi cektirin demis bunla ilgili baska bir tecrubesi olan varsa paylasabilirmi? Tesekkurler

• Arkadaşlar merhaba uzun bir süredir ap deyiz biliyorsunuz bugun cok sukur mail aldık ancak çok acil bir bilgi almam lazım burda tam olarak nedemek isteniyor, banka kaydı falanmı yoksa başka bir şeydenmi bahsediyorlar,

Details for each applicant

Applicant 1:
    Please provide the requested documentation- original proof of payment information at the port of the entry in the US.

• Bu arada pasaportlarıda bu belgeyle göndermemizi istiyorlar 🙂

• ⭐⭐⭐

@bsk daha önceden bir girişiniz oldu ve girerken bir ücret ödediniz mi? Bu ödemenin orijinal belgesini istiyorlar.

Benzer Başlıklar

• 6430
  • 2908
  • 27
  • 114
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |