Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yilmaz eger google chrome kullaniyorsaniz ve kayitli bilgileriniz varsa(kullanici adlari ve sifreler gibi) veya uzantilar ve izin verilmis cerezler varsa google chrome hata verebiliyor. Bu site icin degil ama uyalik iceriklerimi soran bazi sitelerde karsilasabiliyorum bu sorunla.
    Bi secenek Menu>more tools>extensions yaptiginiz surekli yada hic kullanmadiginiz uzantilar varsa bunlari temizleyip tekrar baslatabilirsiniz.
    Baska bir sorun da catismalar (conflictsler )yarabilen bazi uygulamalar oluyor bunun icinde;
    menu>settings>advanced (sayfanin en altinda)
    daha sonra sayfayi update or remow incompatiable applications secenegini gorene kadar indirin. Sonra Google chrome size gosrecektir eger problemli uygulamalar varsa.Onlari siler yada yeniden kurmayi deneyebilirsiniz.
    Umarim yardimci olur bu seceneklerden biri.

• @august_chillzone çok teşekkür ederim yardımlarınız için saygılarımla

• Merhabalar ,

Mülakat için "Required Entry Status Check for DV Submission" adlı bir mailden baska bir mail gelmiyor degil mi ? Bundan sonrasında https://www.dvlottery.state.gov/ESC sayfasında mülakat tarihi güncellenmiş hali, mülakat belgelerini toplamaya başlamamız için yeterli bir bilgi midir?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yilmaz borcun var mı acaba ondan olabilir:) şaka bir yana geçmişi temizle aynısı yapıyorsa tarayıcı değiştirip dener misin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@se-du selam sana evrakları gönderme maili gelmedi mi hala ki evrak toplucan daha.

• @ayvalik10 , sevgili @se-du mülakat belgeleri demiş, ayrıca mülakat tarihide almış arkadaş. Mülakatta yanımızda götürdüğümüz evrakları toplayacak anlayacağınız.
    @se-du bahsettiğiniz mailden sonra, mülakat tarihinize ortalama 20 gün kala Ankara'dan mülakatta yanınızda götürmeniz gereken evraklar ile ilgiliyi detaylı açıklama bulunan son maili alıcaksınız. Önümüzdeki hafta içerisinde tarafınıza ulaşır diye düşünüyorum. Fakat dilerseniz de şimdiden evrakları toplamaya başlayabilirsiniz. Şimdiden güzel ve tatlı koşturmalar diliyorum 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cancakicitr hangi evraklar diye mail gelmez bu konunun 1. Sayfasına bakarsanız orada tüm evraklar vae zaten

• @ayvalik10 bana ve 2019 sürecinde tanıdığım tüm kişilere böyle bir mail geldi. Gelmiş olan bir maile gelmemiştir demezsiniz umarım 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asel, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

merhaba,
    1 Ağustos için görüşme tarihi aldık evraklar içerisinde Nüfus için:

• çocuklar için (14 yaş) e devlet şifresi yok bizim üzerimizden mi nüfus kaydı alınacak (aile olarak gözüktüğümüz), nüfus müdürlüğü e devletten alın dedi, konsoloslukta sıkıntı çıkar mı? e devletten aldığımız n
    • Çocukları evlilik cüzdanına işlemek gerekiyor mu?
      Teşekkürler
    1. sorun degil, kendi kayitlarinizi goturebilirsiniz. Zaten dediginiz gibi cocuklarinizin bilgileri orada da var.

2. En ideali o olur.

• @crazycells Hallettim, sorun A numarasının son iki rakamını girmeden yazmak gerekiyormuş.

• @cancakicitr mülakat tarihi belli olduktan bir kaç hafta sonra istenen evrakları bildiren mail bana da geldi 😊

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Maybeoneday, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

@ayvalik10 çok teşekkür ederim. Fazla soruyorum kusura bakmayın. Ben geçen hafta ais kaydını yaptım yalnız bu transit in transit olayı nedir orda birşey mi kaçırdım acaba.

Dosyanizin KCC'den konsolosluga gonderildigini belirtiyor sadece.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yilmaz, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

@crazycells başkanım ne zaman foruma girsem donuyor googleden atıyor başka arkadaşların başına gelmişmidir acaba rahatsız ettim

Sitenin kendisinden kaynaklanan bir problem olmamasi lazim. Ben de farkli farkli web browser'lariyla kullanip sorun varsa tespit etmeye calisiyorum ama dediginiz gibi bir problemi hic yasamadim. Arkadaslarin da belirttigi gibi baska bir web browser ile deneyip ayni hatanin olusup olusmadigina bakabilir misiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cancakicitr, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

@ayvalik10 , sevgili @se-du mülakat belgeleri demiş, ayrıca mülakat tarihide almış arkadaş. Mülakatta yanımızda götürdüğümüz evrakları toplayacak anlayacağınız.
    @se-du bahsettiğiniz mailden sonra, mülakat tarihinize ortalama 20 gün kala Ankara'dan mülakatta yanınızda götürmeniz gereken evraklar ile ilgiliyi detaylı açıklama bulunan son maili alıcaksınız. Önümüzdeki hafta içerisinde tarafınıza ulaşır diye düşünüyorum. Fakat dilerseniz de şimdiden evrakları toplamaya başlayabilirsiniz. Şimdiden güzel ve tatlı koşturmalar diliyorum 🙂

Bu email gelebiliyor, gelmeyebiliyor da. O nedenle boyle bir email gelecekmis beklentisinden olmamasi lazim hickimsenin...
    Zaten mulakat tarihi de belli, mulakat belgeleri de. O nedenle bu email cok da gerekli degil. Eger durumunuza ozel bir problem varsa, zaten bu emaili alirsiniz.

• @crazycells @frozen cevaplariniz icin cok cok tesekkurler

• @crazycells ;
    merhabalar, case numaram 29xxx, ds260i submit ettikten sonra herhangi bir geri donus almadim. Mail attim durumla ilgili olarak soyle bir geri donus aldim."Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. Once the Kentucky Consular Center has finished processing your DS-260, you will receive an email from the Kentucky Consular Center giving you instructions to complete in order for your case to continue processing." CEAC internet sitesinde durum "AT NVC" olarak gozukmekte.

Zaman kisaldigi ve herhangi bir donus olmadigi icin stres oluyorum ister istemez. Durumla ilgili olarak yonlendirmelerinize fikirlerinize acigim. Daha yuksek numaralarin mulakat tarihi bile belli olabiliyorken bu duru neyden kaynaklaniyo olabillir? yardimlarinizi bekliyorum

• @ttdvgg merhaba, 2019 talihlisi misiniz? DS260'ı ne zaman yollamıştınız? Sürecinizi imzanıza taşımanız size doğru yanıt vermeyi kolaylaştıracaktır.

• @mindi, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

@ttdvgg merhaba, 2019 talihlisi misiniz? DS260'ı ne zaman yollamıştınız? Sürecinizi imzanıza taşımanız size doğru yanıt vermeyi kolaylaştıracaktır.

Merhabalar; imza olayina hakimde gilim ama bilgilerim asagidaki gibi.
    Case number: 2019EU29XXX
    DS-260 Submit: 30.05.2018

• @ttdvgg kkc ye mail atın, arayın mutlaka zaman azaldı gelmesi lazım evrakların son ay kaldı mülakat tarihi için

• @Dscrt, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

@ttdvgg kkc ye mail atın, arayın mutlaka zaman azaldı gelmesi lazım evrakların son ay kaldı mülakat tarihi için

CEAC`in internet sitesinden baktigimda "AT NVC" gozukuyor. Bu herhangi bir anlam ifade etmiyor sanirim ?

Benzer Başlıklar

• 1475
  • 7342
  • 6431
  • 1100
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.4k

| | | |