Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @stilll
    4)provious adrese şu anki yaşadığımız tarihten ve adresten başlayarak, 16 yaşına kadar iniyoruz, evet şu anki adres ve yaşadığınız döneminde yazacaksınız yani
    5) o soru size sorulmamış sayın, problem yok

• @usanyc DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Bir şey merak ediyorum Forumu doldururken sosyal medya hesaplarımu istediler bende İnstagram hesabımı verdim...neden sosyal medya hesaplarını istiyorlar?ordan herşeye bakıyorlar mı birde mı mesajlar vs?birde son hesabım nisan ayında açıldı eski hesaplarımı hatırlamıyorum çünkü kalıcı olarak sildim hepsini bilgilendirirseniz sevinirim...Esenlikler

Artan güvenlik önlemleri ile alakalı bir durum olsa gerek. Şu konuya bakmanızı tavsiye ederim.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/1362/göçmenlerin-sosyal-medyalarının-incelenmesi-hk

• Arkadaşlar ds 260 için geriye donük çalıştıgım meslek sekreterlik bunu inglizcede ne yazmam gerekiyor acaba teşekkürler

• @serdar 'secretary' olabilir, eğer yaptığınız meslek orada da bu şekilde tabir ediliyorsa.

• Yanitlariniz icin tesekkur ederim @Muhtaradana @DeathZombie

• @crazycells
    Case numaramın 33.000 seviyesinde olmasından ötürü , acaba sıra gelmeyecek mi? Diye endişe içerisindeyim. Bu konuda beklenti ve yorumunuz varsa öğrenmek isterim.

• @crazycells 33.000 seviyesinde olan case numaram. Mülakat tarihi gelmeyecek diye içten içe endişe duymaya başladım. Sizin bu konudaki düşüncenizi öğrenebilir miyim? Yoksa boş yere mi kuruntu yapıyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@oez DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@crazycells verdiğiniz tüm cevaplar için teşekkür ederim.

Pasaportu alır almaz ben gerekli bilgileri KCC'ye onların eklemelerini rica edecek şekilde e-mail olarak atayım. Umarım değiştiremezsiniz gibi bir cevap almam, en kötü tekrar ds206 formuna kendimce eklememi söylerler değil mi? Biraz endişeye kapıldım açıkçası.

Boyle bir cevap almazsiniz 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@serdar DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Arkadaşlar ds 260 için geriye donük çalıştıgım meslek sekreterlik bunu inglizcede ne yazmam gerekiyor acaba teşekkürler

'assistant' olarak belirtebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cato DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@crazycells 33.000 seviyesinde olan case numaram. Mülakat tarihi gelmeyecek diye içten içe endişe duymaya başladım. Sizin bu konudaki düşüncenizi öğrenebilir miyim? Yoksa boş yere mi kuruntu yapıyorum.

Forumdan surecin nasil isledigini ogrenip beklemelisiniz, maalesef dosya numarasina ozel bir yorum yapamiyorum 🙂

• @crazycells teşekkür ederim. Geçen seneye göre farklı bir durum olabileceğinden bahsedilmişti. Bu sene çok büyük numaralar seçildi . Bu durumun evvelki yıllara göre kıyaslandığında nasıl bir anlam çıkarılabilir?

• @zinos DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Merhaba,
    2005 - 2009 yillari arasinda Ukrayna 'da yasadim, police certificate almam gerekiyor sorum su ki; bu evragi beklemeden simdi alsam, zaman asimina ugrar mi? , sonucta gecmis donem araligina ait olacak , hic bir sekilde belirtilen donem harici ulkeye giris yapmadim.
    Merhaba, sorum gozden kacmis sanirim, onceki text ' te sordugum konu hakkinda fikri olan var midir?

• Merhabalar arkadaşlar yine bir sorum olucak abd yasalarına uygun aşı oldunuzmu sorusunu anliyamadım hangi aşıdan bahsediyo acaba küçükken oldugumuz aşıdanmı aşı olduysan evrak yaz diyor teşekkürler

• Genelde aşı kartlarımız olmadığından hepsini vurulmak zorunda kalıyoruz. Formada da görüşme zamanında getireceğimizi belirttik. Sağlık muayenesinde bize verecekleri zarf da olacağından, Ama elinizde aşı kartları varsa şansınızı deneye bilirsiniz. @crazycells imzasındaki paketteki şeklinde yazabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@serdar DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Merhabalar arkadaşlar yine bir sorum olucak abd yasalarına uygun aşı oldunuzmu sorusunu anliyamadım hangi aşıdan bahsediyo acaba küçükken oldugumuz aşıdanmı aşı olduysan evrak yaz diyor teşekkürler

Bu soruya vereceğiniz yanıtın bir önemi yok. Görüşme sırasında elinizde aşılar ile ilgili belgeniz olacağı için "Evet" diyebilirsiniz. Herhangi bir açıklama yapmanız gerekmez.

• Merhaba,
    21 yaşını geçmiş oğlumu DS-260 formuna ekleyemedik maalesef. Eşim ile ben doldurduk. Biz ABD ye gittikten sonra (GC aldıktan sonra) oğlumuz için GC başvurusu nasıl yapacağız ve ne kadar süre sonra yapacağız? Bunun şartları nedir ? Bilgisi olan var mı acaba? Tşk.

• @muhtaradana bu arada sosyal medya sorusunu cevaplamamız gerekiyor mu ?
    teşekkür ederim

• biz DS-260 formunu doldurup gönderdiğimiz zaman sosyal medya sorusu yoktu. Sanırım yeni geldi. Peki formu tekrar mı doldurup göndereceğiz?

• eğitim bilgileri kısmında mezun oldugum okulların isimlerini örnegin lise ; xxx high school olarak belirttim. doğru mudur ? teşekkür ederim

• @thewinner2020 sadece sosyal medya alanını doldurmak için açtırmanıza gerek yok.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

32

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |