Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @takip Teşekkürler 🙂

• @reader Teşekkürler 🙂 İnşallah, Allah herkesin kalbine göre versin..

• 👉 74 gün kaldı 👈

• 👉73 gün kaldı👈

• Zaman ne çabuk geçiyor 🙂

• @sefer-çavuş geçiyor mu gerçekten 🙂

• kendimi çok inandırmak istemiyorum bu konuya ama aklımdan da çıkmıyor. Sanki gidecek gibi özenle plan yapıyorum.. Mayıs ayı hezimet olmaz inşallah 🙂

• Ben gün yaklaştıkça ümidimi kaybeder gibi oluyorum özellikle geceleri çok zor geliyor. AMA her sabah gene ümit doluyorum nedense🙃

• Gündüzleri hiç vaktim olmuyor ama akşam eve gittiğimde alıyorum elime telefonu Amerika'da yaşayan Türk'lerin yaşadıkları, iş deneyimleri, vs izliyorum. Sanki orada yaşıyormuşum hissi ile hayaller kuruyor plan yapıyorum 😃 paranoyak oldum iyice 😃 mutlaka ben gibi düşünenler oluyordur. Büyük ihtimal Mayıs ayında seçilemediğimi görünce bir süre depresyona girerim herhalde 😃

• @apex vallahi aynı ben

• @reader bizim ilkinde çıkmıştı inş sizede aynısı olur 🙂

• @gkhanfeez insallah gonulden isteyen herkese cikar.

• @apex arka arkaya gün paylaşımı yaptık ya ona istinaden söyledim 😁 yoksa gerçekten geçmiyor. Gün sayınca hiç gelmeyecek gibi geliyor bende hafta sayıyorum sayı olarak daha az olduğu için psikolojik daha iyi geliyor. Arkadaşlar hepimiz aynı şeyleri düşünüyor, aynı şeylerin hayalini kuruyoruz. Evimize alacağımız birşey varsa, işimizle, geleceğimizle, ailemizle ilgili ne varsa Mayıs ayına endekslemiş durumdayız. Eminim! Ama her zaman burda ve her yerde tek duam "Eğer hayırlısıysa olsun." Hepimiz için inşallah hayırlı olur ve herşey yolunda gider.👼

• @sefer-çavuş Anlaşılan o ki herkesin durumu aynı 🙂 en kötü durumda kurduğumuz hayaller yanımıza kâr kalır.. Yaşamış kadar oluruz herhalde 😃

• 👉72 gün kaldı👈

• 👉71 gün kaldı👈

• Hepinize günaydın yeşilkartforumcular😁

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@reader 😀 countdown son hiziyla devam ediyor sayin reader 🙂

• @crazycells of course

• iyi az kalmış 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

128

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |