Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @arnblt evet hem maile hem o sayfaya bakıyorum, belki mail gelmeden güncellenmiş olur diye.

• Arkadaşlar, sağlık raporu almak ne kadar sürüyor? Cumartesi sabahtan gitsem muayene tamamlanır mı? Raporu sonraki iş günü arkadaşıma aldırmayı düşünüyorum, Ankara'da ikamet etmiyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@haleluja DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Arkadaşlar, sağlık raporu almak ne kadar sürüyor? Cumartesi sabahtan gitsem muayene tamamlanır mı? Raporu sonraki iş günü arkadaşıma aldırmayı düşünüyorum, Ankara'da ikamet etmiyorum.

genelde bir gun suruyor, sonraki gun de rapor hazir oluyor.

• @crazycells teşekkürler... @damladav aynen bende sayfadan sık kontrol etmeye başladım biraz saplantı oldu gibi:) sakince bekliyorum artık @crazycells haklı nasılsa evrak hazırlama zaman verirler, herkese sabır ve kolaylıklar diliyorum...

• 1 saat önce mülakat davetiyesi geldi. 6 Nisan’da Ankara’da olacağız insallah 🤞

• Simdi evrak hazırlama telaşı başlayacak bizde de

• 3 nisan saat 08:00 bizimkisi de..

• Bu ileti silindi!

• Bu gün alan arkadaşlar oldu.

• DS 260'ı yüksek case numaralı kişilerin açtırması bu yıl ki ilerleyişe göre mantıklı mı? 1 ay önce çocuğumuz oldu ve şimdi ekletmek mantıklı mı?

• Arkadaşlar DS260-da bazı deyişiklikler için mail yazmışdım. Bugün geri bildirim geldi ve DS260-ın açıldığını ve değişiklik yapabileceğimi yazmışlar. Amma forma girerken error geliyor. Neden ola bilir?

• Arkadaşlar,
    Dün mail geldi. 9 Nisan Saat 09:00 interview. Artık sona doğru yaklaşıyoruz. Umarım sorunsuzca başlayıp bitiririz. Mail gelmeyen arkdaşlar dv lottery sitesinden güncellemeleri takip etsinler. Duyduğuma göre herkese mail gelmeyebiliyormuş.

• Merhabalar bana mail gelmedi ancak kendim status check sayfasına girip kontrol etmek istediğimde bana confirmation numberın 16 haneli olması gerektiğini söylüyor ancak önüne 2018 koysam dahi 2 hane eksik anlayamadım bende mi bir sorun var yoksa birşeyleri eksik mi yapıyorum. Bilgisi olan ya da aynısını deneyimleyen birisi olur da yardımcı olursa çok sevınırım..

• @didosh https://ceac.state.gov/ceacstattracker/status.aspx buradan 2018EU11*** seklinde girince herhangi bir hata vermeden görebiliyorum.

• Arkadaşlar,
    dvlottery.state.gov adresinden ilk lottery çekiliş numaranızı girerek denemeniz gerekiyor (kazandığınızı öğrenirken girdiğiniz çekiliş numarası, hani o uzun zaman sakladığınız). Case numarası değil.

• sağolun @chemist @road2america dediğiniz gibi erişip girebildim teşekkürler 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mahur-beste DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

DS 260'ı yüksek case numaralı kişilerin açtırması bu yıl ki ilerleyişe göre mantıklı mı? 1 ay önce çocuğumuz oldu ve şimdi ekletmek mantıklı mı?

degisikligi mulakat tarihi aldiktan sonra yaparsiniz, su an boyle bir degisiklik yapmaniza gerek yok.
    hayirli ugurlu olsun bu arada 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kamran1993 DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Arkadaşlar DS260-da bazı deyişiklikler için mail yazmışdım. Bugün geri bildirim geldi ve DS260-ın açıldığını ve değişiklik yapabileceğimi yazmışlar. Amma forma girerken error geliyor. Neden ola bilir?

farkli bir web browser kullanarak siteye girmeyi deneyebilir misiniz?

• Merhaba arkadaşlar,

Bu şekilde bir uyarı yazısı ile karşılaştım. Case number randevu için hazır değil diyor. Normal mi bu?

Uyarı: Aşağıda girilen bilgilerin, başvuru sahibinin pasaportuna ve DS-260 Numarası başvurusuna uyması gerekir. Tutarsızlıklar, başvuru sahibinin belgelerinin gönderilmesinde gecikmelere neden olacaktır.

Aşağıdaki bilgileri bir çocuk adına dolduruyorsanız, lütfen ebeveynin değil çocuğun bilgilerini girdiğinizden emin olun.

Başvuru sahibinin bilgileri Latin harfleri kullanılarak girilmelidir.
    Verilen Göçmenlik Vizesi dosya numarası, randevu planlamaya hazır değil. Ulusal Vize Merkezinden (NVC) bir randevu mektubu almadıysanız, Göçmen Vizesi dosyanızın durumunu şu adresten kontrol edebilirsiniz: http://travel.state.gov/content/visas/english/immigrate/nvc.html.

NVC’den randevu mektubu aldıysanız, ya da Ciduad Juarez’deki Konsolosluk Bölümünden sizi randevu almak için bu siteye yönlendiren bir talimat mektubu aldıysanız, lütfen IV dosya numarasını doğru girdiğinizden emin olun.

Bu mesajı almaya devam ederseniz lütfen aşağıdaki bilgileri de içeren bir e postayı [email protected] adresinden CSRA destek birimine gönderin:

E-posta Konu satırında "Case number not ready to schedule" (Dosya Numarası randevu planlamaya hazır değil) yazmalıdır
    Başvuru sahibinin tam adı
    Başvuru sahibinin doğum tarihi
    Ulusal Vize Merkezi (NVC) veya Kentucky Konsolosluk Merkezi (KCC) randevu mektubunun veya Konsolosluk Bölümünden alınan randevu talimatlarının taranmış bir nüshası.
    CSRA desteğe gönderilen e-postalara 3-4 işgünü içinde cevap verilecektir. Birden fazla e-posta göndermeyin, çünkü bu, bilgi isteminize cevap verilmesini geciktirecektir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@road2america boyle bir uyari cikmasi normal. bir hafta sonra tekrar deneyebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |