Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• DS260 onayladım evrak maili kaç günde gelir?
    Teşekkür ederim.

• @rodin problem değil biz dede aynı şekilde oldu, birisinde var, birisinde yok, @crazycells herzaman dediği gibi sadece size sorulan sorulara cevap verin(zaten size sorulup cevap vermediğiniz sorular için sistem hata verir, save yapmanıza izin vermez, endişe etmeyin)

• @muhtaradana tamamdır. Teşekkür ederim..review bölümünde sanki sorulmuş da cevap vermemişiz gibi gözükünce kaygılandım açıkçası.. sanırım review bölümünde sorun var...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@greennkml DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

DS260 onayladım evrak maili kaç günde gelir?
    Teşekkür ederim.

Numaraniz cok dusuk degil, o email icin 8-9 ay beklemeniz gerekebilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@rodin DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@muhtaradana tamamdır. Teşekkür ederim..review bölümünde sanki sorulmuş da cevap vermemişiz gibi gözükünce kaygılandım açıkçası.. sanırım review bölümünde sorun var...

Eger cevap vermemis olsaydiniz, onu eksik olarak algilayip hata verirdi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mhmet DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Case Number yazıyorum,
    Enter the Principal Applicant's Surname yazıyorum,
    Enter the Principal Applicant's Date of Birth yazıyorum,
    Electronic Diversity Visa Confirmation Number yazıyorum,
    I am the third party egend yazıyorum. güvenlik kodunu girip yolladığım zaman bu yazıyı alıyorum.
    hayır girmedim forma ama arkadaşım girmiş olabilir sorun olur mu öyle ?

Yok, sorun olmaz. Hata yeni mi cikti, yoksa basindan beri var miydi, onu anlamaya calisiyorum.

Dogru soyluyorsunuz, soyisim isteniyordu. Cekilisteki formlara soyismi nasil yazdiysaniz o sekilde giris yapmalisiniz. Bu arada siz "applicant"siniz.

• @crazycells ds 260 formunu bugün doldurmaya çalıştım ilk başladığımdan bu yana hatayı alıyorum başta sistemden zannettim forma geldim bugün benım saatlerde başvuru yapanlar vardı. sadece bende sorun olduğunu öyle anladım. başvuruda yazdığım soy isim neyse onu giriyorum yine bu hatayı alıyorum. asıl talihli ben değilim arkadaşım ama oda yabancı özbekistan uyruklu bunla bir alakası olabilir mi ?

• Merhaba benim bi sorum olacak .. Dil sorusu ile ilgili suan ing kursuna gidiyorum ama tam olarak konusamyrm ne yazmalıyım soruya yardimci olursanız sevinirim tesekkürler ..

• @crazycells teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mhmet DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@crazycells ds 260 formunu bugün doldurmaya çalıştım ilk başladığımdan bu yana hatayı alıyorum başta sistemden zannettim forma geldim bugün benım saatlerde başvuru yapanlar vardı. sadece bende sorun olduğunu öyle anladım. başvuruda yazdığım soy isim neyse onu giriyorum yine bu hatayı alıyorum. asıl talihli ben değilim arkadaşım ama oda yabancı özbekistan uyruklu bunla bir alakası olabilir mi ?

hayir, tabii ki bununla alakasi olamaz. Belli ki yazdiginiz bir bilgide yanlislik var. Bence teker teker ustunden gidin tum bilgilerin. Onemli olan basvuru sirasinda ne bilgiler verdigi. Gun/Ay karismis olabilir, hatali yazilmis olabilir, maalesef olabilecek tum secenekleri denemelisiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@250311hd DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Merhaba benim bi sorum olacak .. Dil sorusu ile ilgili suan ing kursuna gidiyorum ama tam olarak konusamyrm ne yazmalıyım soruya yardimci olursanız sevinirim tesekkürler ..

bu durumda ingilizce bildiginizi yazmamalisiniz.

• @crazycells hepsini deneyip sonuç alırsam size dönüş yapacağım. Teşekkür ederim yardımlarınız için

• Yasaklı

Merhaba Dv2020 talihlisiyim case number: 2020EU50xxx yani umutsuzluğa kapılmak istemiyorum ancak bir sorum olacak . Dv2021 sürecinde tekrar çekilişe katılmam dv2020 sürecini etkilermi dosya numaram yüksek olduğu için ne olacağını bir çok kişi gibi kestiremiyorum . Bilgilendirir misiniz teşekkürler

• @crazycells merhabalar
    Sorularin birinde silahli egitim vb patlayicilar ile ilgili egitim aldinizmi diyor.
    Benim silahli güvenlik görevlisi belgem var bunu yazmalimiyim sizce ne yapmaliyim ?
    Onceden sorulmuş fakat ben askerligimi yapmadigim icin soruyorum tekrardan

• @lifeislife Öncelikle tebrik ediyorum. Numaranın yüksekliği göz korkutmasın. Çok ümitlenmeyin, ümitsizlik de yaşamayın 😊 DV-2021'e başvurmanız DV-2020 sürecini etkilemez.

• bu form sitesini kurandan burda yardim icin paylasim yapan insanlardan Allah razi olsun..saglik sihhat versin hepsine..

• İyi günler ben ds 260 formunu doldurdum fakat en son sayfada hepsini kayıt etmem için önüme gelen sayfada kcc case numaramı doğru girmeme rağmen başvurumu onaylatamıyorum ve form tamamlanmamış gözüküyor ne yapmam gerek...teşekkür ederim

• @duyguu case number da ki sıfırları girmeden deneyin hata case number dan kaynaklanıyorsa düzelecektir

• @alp35 çok ama çok teşekkür ederim ☺️ sıfırları girmeden yazınca kabul etti saolun

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.0k

| | | |