DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@amtylmz DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Arkadaşlar herkese merhaba.
    Geçen sene kart çıktıktan sonra ds formunu doldurdum ve 27xxx bir casenumber ile beklemeye devam ediyorum.
    Şu konularda sizlere danışmak istedim;

Ds 260 formunu doldurduktan sonra hiçbirşey yapmadım sıradaki süreç kcc nin bana mail atması şeklindemi devam edecek. Diğer konularda cn benimle benzer yakın olanlar mail almış ben hala alamadım. Benim Cn 27xxx. Mail alamamakla ilgili biryerlerde benim hatam olabilir mi ?

Formu doldururken 2 kişiyidik eşim ve ben. Ancak eşim hamile ve muhtemelen visa yı almadan önce doğum yapacak bununla ilgili ne yapılması gerekiyor. Benden evraklar istendiğinde doğmamışolursa mülakat sürecindemi bebeğinde evraklarını veriyorum ?

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Basvuru yaparken verdiginiz email adresinize erisiminiz devam ediyor mu?

Evet, bebeginiz dogduktan sonra surece katilabilir, hicbir problem olmaz.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@yalta tesekkür ederim. Haberdar edeceğim 😊🙏

• @cancakicitr DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

@denizaydinli merhabalar imzanızda 2 kez onay aldığınızı gördüm. Bu 2 onaydan kasıt, 2 kere üst üste "records indicate" ile başlayan mailden mi söz ediyoruz

Evet maili kastettim, 2 gün ara ile aynı maili aldım.

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!

• merhaba. bu ay çok büyük ihtimalle current olucaz gibi duruyor.kcc den mail beklemeden evrakları tamamlayıp mail atan varmı case number 27000, 28 000 ve 29 000 lerde olanlardan? varsa onay alan varmı acaba? son aylara girince merak iyice artıyor 🙂

• @supermario merhabalar, ben mart ayında onay aldım fakat geçen hafta kcc küçük bir toplu mail gönderimi yaptı. 27k lardan gördüğüm en az 5-6 kişi evrak maili aldı

• @cancakicitr teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

KCC'ye dokümanları email ile gönderirken bebek için birth certificate olarak annenin vukuatlı nüfus örneğinde görünmesi yeterlidir değil mi?

• @keysnambır nüfus kayıt ornegimde 7 yaşındaki kızım gözüktüğü için onun adına pasaport hariç herhangi bir belge gondermedim,sorunsuzca onay mailini aldım.Ama isterseniz doğum belgesi varsa fotoğrafını çekip yollayabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐

@cenkay teşekkürler cevabınız için.

• Aradım ama bulamadın bir yerde varsa yönlendirirseniz sevinirim Kcc gelen mailde hangi evrakları istiyorlar ve kişiye göre değişiyor mu?

• @zgrrdn mulakat deneyimleri basliginin ilk sayfasina bakin .

• Merhabalar, DS-260 application formunu doldururken anne ve babanin su anda oturdugu adresi yazdigimda hata veriyor. Ayni adresi kendi bilgilerime de yazmistim kabul etmisti. Bu konuda bir bilgisi olan var mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@miel DV2019 (2019 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Merhabalar, DS-260 application formunu doldururken anne ve babanin su anda oturdugu adresi yazdigimda hata veriyor. Ayni adresi kendi bilgilerime de yazmistim kabul etmisti. Bu konuda bir bilgisi olan var mi?

ne hatasi veriyor?

• ⭐⭐⭐⭐

@miel sanırım türkçe karakter kullanıyorsunuz yada küçük punto kullanıyorsunuz. BÜYÜK PUNTO VE INGILIZCE KARAKTER KULLANINIZ.

• @cnpist teşekkürler

• @crazycells başvuru yaparken verdiğiniz e mail adresiniz derken , ds260 ta belirttiğimiz değil mi?

• Merhaba, doğru konuda mı soruyorum emin değilim.Fakat şöyle bir sorum var.KCC 'den döküman mailini 03.05.2019'da aldık.Ertesi gün maili gönderdik sadece auto response maili geldi.Onay mailini almadık.Sanırım normalde diğer kullanıcılardan gördüğüm kadarıyla hızlı bir şekilde geliyor onay maili.KCC'ye evrakların ulaşıp ulaşmadığı hakkında mail de attık fakat ona da cevap gelmedi.Nasıl bir yol izlemeliyiz bu noktada ,KCC'yi aramalı mıyız ?

• @coolblazer Bana kalırsa yapmanız gereken tek şey beklemek. En geç bir hafta içerisinde onay mailiniz de gelecektir.

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

175

41.4k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.4k

| | | |