Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

er yazdığınız için değiştirmenize gerek yok @ibo0 . Mülakat tarihi verildikten sonra formu açtırmak eğer mümkünse bile sıkıntılı bir iş. Küçük hatalar için değmez.

• ⭐⭐

@HockeyUmpire2 niye AP ye kalırım diye düşünüyorsunuz?. AP Tüm TR mülakatlarında 100 bir oranında bir durum. Geçmişte isim benzerliklerinden dolayı AP ye kalmış iseniz belki ama başka durumda mülakat işin en kolay kısmı

• @arnblt değiştirmek istedğim 2 konu vardı işte 1. er yazdım türkçe 2. amerikada gideceğim adres değişikliği , sanırım o değişikliğide mülakat görüşmesinde belirtip değiştirebiliyorum.
    formu açtırmasam daha iyi olacak gibi.

• ⭐⭐

@ibo0 kesinlikle açtırmayın formu bu 2 konu için. Biz ABD de gideceğimiz adresi ABD ye ilk giriş yaparken değiştirdik. Zaten soruyor oradaki görevli değiştirmek istiyormusunuz diye.
    Ayrıca mülakatta da değiştirebiliyorsunuz adresi

• @arnblt teşekkürler yardım için.

• @hockeyumpire2 Bu dediğiniz tam olarak nedir acıklar mısınız?

• @bsk nedir bu dediğiniz durum tam olarak? Benm de turist vizem var da

• @hockeyumpire2 sağolun ceac ve iv statuste güncellemeler oluyor, ha bugün ha yarın diyerek bekliyoruz malesef.

• @erkangeziyor vize olup olmamasıyla alakalı oldugunu sanmıyorum, eşim isminden dolayı abd ye her girişinde sorgulanırdı zaten galiba yine bununla alakalı bizim durumumuz.

• ⭐⭐

@Erkangeziyor turist vizeniz olması hiç bir şeyi değiştirmez merak etmeyin. Ama mülakata girdiğinizde çok büyük bir ihtimalle vizenizi iptal edecekler ve ondan sonra mülakata gireceksiniz. Yani fotoğraf tesliminden sonraki ilk bankoda belge kontrolü yapan görevli turist vizenizi iptal edecektir. Bu her zaman olmayabiliyor ama genelde iptal ediyorlar. Zaten Immigrant Visa basıyorlar.

• @cnpist stres yapacağınız bir durum yok bence, sadece turist vizesi olması ile ap ye kalınmıyor bildiğim kadarıyla, benim eşim zaten abd ye her girişinde isminden dolayı sorgulanırdı:) yani bizim beklediğimiz bir durumdu sadece bukadar uzun süreceğini düşünmemiştik:)

• @arnblt bizim pasaportlarımız ap ye kaldığımız için iade edildi, ilk defa duydum mülakattan önce iptal edildiğini, kontrol edeceğim pasaportumuzu ancak iptal edilmiş olsa bunu işlem sırasında belirtirlerdi galiba değilmi?

• ⭐⭐

iptal etmedi iseler AP de sıkıntılı bir durum yok demektir. Kısa sürede sonuçlanır bence

• Eşimin de turist vizesi var. Burada iptal edilir denmesini anladım, mantıklı; ama velev ki greencard görüşmesinde ret verdiler bir de turist vizesini kaybettiği ile mi kalır o vakit? Yani göçmen vizemizi onaylamadan önce mi turist vizesini iptal ediyorlar?

• @bsk tez zamanda cozulur insallah .

• @crazycells cevap beni rahatlattı teşekkürler

• @crazycells Merhaba,
    DS260 belgesinde YES NO sorularindan birine yes yerine no demisim. Mulakat sirasinda onu degitirmem mumkun mu?

• @nakalakev bu benimde merak ettiğim bir soru?

• @arnblt umarımm, 40 gün oldu 😅

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nakalakev DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

Eşimin de turist vizesi var. Burada iptal edilir denmesini anladım, mantıklı; ama velev ki greencard görüşmesinde ret verdiler bir de turist vizesini kaybettiği ile mi kalır o vakit? Yani göçmen vizemizi onaylamadan önce mi turist vizesini iptal ediyorlar?

Gocmen vize basvurularinda red almak cok gorunen bir durum degil, eger red alirsaniz turist vizesini iptal etmeleri "gocmenlik isteginden" dolayi sizce de mantikli degil mi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

37

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |